Ga naar inhoud

AMORE BEAUTY

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefChaussée de Louvain 473, 1300 Wavre, BelgiëOp dit adres zijn 33 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1027.077.075
Samenvatting

AMORE BEAUTY is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 4.164) en een nettoresultaat van -€ 14.164. De solvabiliteit is beter dan 25% van 5.671 sectorgenoten (NACE 96, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,3% (laag).

Overzicht

Activiteit
Kappers- en barbiersactiviteiten
NACE 96210
1 vestiging
Schaal
€ 50.504balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 4.164
Verlies
-€ 14.164
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,3%
Structuur
Jaarrekening 2025 6 dagen te laat neergelegd
Waarom 55verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 4.164Verlies € 14.164 (boekjaar 2025)verlaagt risicoLiquiditeit 1,45, liquide middelen € 12.784Omvang: balanstotaal € 50.504Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 37% van de sectorgenoten (NACE 96, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 17
eigen vermogen -8,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 72
kortlopende schulden 26,1% · geldmiddelen 25,3%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -28,0%
Faillissementskans, 12 maanden
1,3% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (7.615 ondernemingen, NACE 96, micro)
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,45, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 26,1% en geldmiddelen: 25,3% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 96, micro): beter dan 26% op solvabiliteit, 76% op liquiditeit en 8% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 25-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Liquiditeit 1,45, liquide middelen € 12.784
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 4.164
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 50.504
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 14.164 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2025, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 6 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 06-08-2026, 6 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
6 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. OprichtingBenoemingen: ALEO Jessica (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 4.164 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 11% op nettoresultaatsectormediaan € 2.810 · 5.678 bedrijven -€ 14.164 Bekijk
  • Opgericht 13 maanden geledenopgericht 01-09-2025 13 maanden Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 50.504
Verlies
-€ 14.164
Solvabiliteit
-8,2%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Kappers- en barbiersactiviteitenNACE 96210
Opgericht
01-09-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
36
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Doel
“L’exploitation de salons de coiffure, de soins esthétiques, de manucure, pédicure…” (akte in het Frans)
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Kerngegevens van AMORE BEAUTY

Wat is het ondernemingsnummer van AMORE BEAUTY?
1027.077.075. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1027.077.075.
Waar is AMORE BEAUTY gevestigd?
De zetel is gevestigd op Chaussée de Louvain 473, 1300 Wavre.Ondernemingsgegevens
Wat doet AMORE BEAUTY?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is kappers- en barbiersactiviteiten (NACE 96210).
Wat is de rechtsvorm van AMORE BEAUTY?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd AMORE BEAUTY opgericht?
Op 01-09-2025.
Is AMORE BEAUTY nog actief?
Ja, AMORE BEAUTY staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van AMORE BEAUTY?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt AMORE BEAUTY winst?
In boekjaar 2025 boekte AMORE BEAUTY een verlies van € 14.164.
Waar vind ik de jaarrekening van AMORE BEAUTY?
AMORE BEAUTY legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Verwante ondernemingen van AMORE BEAUTY

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.