Ga naar inhoud

AGENCE MULTI PRODUITS

Actief
NVopgericht 198936 jaar actiefRue de Trazegnies(CO) 124, 6180 Courcelles, BelgiëKBO/BCE: BE 0438.722.387
Samenvatting

AGENCE MULTI PRODUITS is actief sinds 1989, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had AGENCE MULTI PRODUITS een eigen vermogen van € 2,0 mln en een nettoresultaat van -€ 88.589. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 5,3% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 79% van de 5.801 ondernemingen in de sector onroerend goed (NACE 68, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 06-11-1989 Normale toestand
Activiteit
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen NACE 68201
Vestigingseenheden
2.045.511.353 6180 Courcelles, sinds 09-11-1989
2.280.617.676 6180 Courcelles, sinds 01-03-2018
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 21-01-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • Gélinet PatriciaBestuurder · sinds 07-05-2025
  • Huet Jean-PierreBestuurder · sinds 07-05-2025
Deelnemingen
Aandelen in 1 onderneming JOHN THE AWE'S DAUGHTER

Financiële situatie

90 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 20.595
▼ 68,4%
Omzet
≈ € 55.000
geschat
Verlies
€ 88.589
Eigen vermogen
€ 2,0 mln
▼ 4,2%
Balanstotaal
€ 2,6 mln
▼ 4,0%
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 27 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 27 dagen na de termijn; 2 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatLiquiditeit 3,70, liquide middelen € 21.620, gehalveerdverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 2,6 mlnOpgericht in 1989Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
90 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 51% van de kleine bedrijven in de sector onroerend goed (NACE 68)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 78,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 51-29
kortlopende schulden 2,6% · geldmiddelen 0,8%
Rentabiliteit 24-45
rendement op activa -3,4%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (6.995 ondernemingen, NACE 68, klein)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,1% 01-2025: 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: < 0,1%▼ -0,2 procentpunt tegenover 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2025laagste waarde 02-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,2%● gelijk tegenover 09-2026hoogste waarde 11-2026: 0,2%● gelijk tegenover 10-2026hoogste waarde
Krediet tot € 180.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 3,7 (23,81 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 2,6% en de geldmiddelen 0,8% van het balanstotaal. Van het actief is 21,6% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 68, klein). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 92% van hen, de liquiditeit beter dan bij 65%, de rentabiliteit beter dan bij 17% en de groei beter dan bij 29%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Laatst neergelegde jaarrekening 27 dagen na de termijn; 2 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Liquiditeit 3,70, liquide middelen € 21.620, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 2,6 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 1989
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 27 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 27-08-2026, 27 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
27 dagen te laat
2024
61 dagen te laat
2023
55 dagen te laat
2022
61 dagen te laat
2021
90 dagen te laat
2020
91 dagen te laat
2019
126 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 73 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 68) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 30 september neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Let op: Van winst naar verlies in 2025na een winst van € 5.584 in 2024 -€ 88.589 Bekijk
  • Positief: 3de grootste bedrijf op eigen vermogen in Courcelles, sector Vastgoedin de Checked-ranglijsten nr. 3 Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 15 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als AGENCE MULTI PRODUITS: verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (NACE 68201). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 1,9 mln en € 3,4 mln, opgericht tussen 1989 en 1994.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
AGENCE MULTI PRODUITS Courcelles€ 2,6 mln€ 0,02 mln
DEMAC Asse€ 2,5 mln€ 0,02 mln
PARKING AND BUILDING INVESTMENTS Charleroi€ 2,6 mln€ 0,03 mln
New - Port Investment Company Koksijde€ 3,2 mln€ 0,02 mln
TUINPLANNING Pelt€ 3,1 mln€ 0,03 mln
ORK Koekelberg€ 3,4 mln€ 0,02 mln
IBERTRADE Antwerpen€ 1,9 mln€ 0,02 mln
Volledige vergelijking

Kerngegevens van AGENCE MULTI PRODUITS

Wat is het ondernemingsnummer van AGENCE MULTI PRODUITS?
Het ondernemingsnummer van AGENCE MULTI PRODUITS is 0438.722.387. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0438.722.387.
Waar is AGENCE MULTI PRODUITS gevestigd?
De zetel is gevestigd op Rue de Trazegnies(CO) 124, 6180 Courcelles.Ondernemingsgegevens
Wat doet AGENCE MULTI PRODUITS?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (NACE 68201).
Wat is de rechtsvorm van AGENCE MULTI PRODUITS?
De rechtsvorm van AGENCE MULTI PRODUITS is Naamloze vennootschap (NV).
Wanneer werd AGENCE MULTI PRODUITS opgericht?
AGENCE MULTI PRODUITS werd opgericht op 06-11-1989.
Is AGENCE MULTI PRODUITS nog actief?
Ja, AGENCE MULTI PRODUITS staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van AGENCE MULTI PRODUITS?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 55.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 20.595 en van 34 vergelijkbare ondernemingen (NACE 68201). Het ligt waarschijnlijk tussen € 37.000 en € 88.000. Het is een ruwe schatting.Financieel
Maakt AGENCE MULTI PRODUITS winst?
In boekjaar 2025 boekte AGENCE MULTI PRODUITS een verlies van € 88.589.
Waar vind ik de jaarrekening van AGENCE MULTI PRODUITS?
AGENCE MULTI PRODUITS legde 36 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet AGENCE MULTI PRODUITS de volgende jaarrekening neerleggen?
AGENCE MULTI PRODUITS moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.