Ga naar inhoud

AGENCE ET VOUS

Actief
NVopgericht 199036 jaar actiefRue de Beaumont 53, 6030 Charleroi, BelgiëKBO/BCE: BE 0439.635.672
Samenvatting

AGENCE ET VOUS is actief sinds 1990 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 107.243) en een nettoresultaat van € 13.600. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 10% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 11.034 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
NACE 68310
1 vestiging
Schaal
€ 20.367balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 107.243
Winst
€ 13.600
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Jaarrekening 1 dag vroeg1 van 8 akten gelezen
Waarom 56verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 107.243verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 20.367Opgericht in 1990Liquiditeit 0,13, liquide middelen € 14.183Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 54% van de sectorgenoten (NACE 68, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -526,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 615,3% · geldmiddelen 69,6%
Rentabiliteit 100=
rendement op activa 66,8%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (26.579 ondernemingen, NACE 68, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,7%hoogste waarde 12-2024: 0,7%● gelijk t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 12-2024hoogste waarde 02-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 01-2025hoogste waarde 03-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 02-2025hoogste waarde 04-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 03-2025hoogste waarde 05-2025: 0,2%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,2%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,13 tegenover 0,16 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 615,3% en geldmiddelen: 69,6% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 68, micro): beter dan 5% op solvabiliteit, 49% op liquiditeit, 95% op rentabiliteit en 67% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 20.367
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 107.243
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 1990
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 0,13, liquide middelen € 14.183
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 5% van 11034 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 11034 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 5%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-07-2026, 1 dag voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
1 dag vroeg
2024
30 dagen te laat
2023
61 dagen te laat
2022
op de dag
2021
12 dagen te laat
2020
27 dagen te laat
2019
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 23 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 68) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 12 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
16-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Herbenoeming: Christopher HENDERSON (niet-statutair bestuurder)Staatsblad-akte
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 107.243 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 31,0% · 11.034 bedrijven -526,6% Bekijk
  • Actief sinds 1990opgericht 19-01-1990 36 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 20.367
Winst
€ 13.600
Solvabiliteit
-526,6%
Balanstotaal▼ 15,1%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
39
Sinds
1992
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 30-09-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2023Terug winstgevend
  3. 31-07-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel…NACE 68310
Opgericht
19-01-1990
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.