Ga naar inhoud

ADY RENOV

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefLeopoldlaan 134, 9300 Aalst, BelgiëKBO/BCE: BE 1023.151.248
Samenvatting

ADY RENOV is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 5.400 en een nettoresultaat van € 5.400. De solvabiliteit is beter dan 74% van 9.117 sectorgenoten (NACE 41, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,2% (laag).

Overzicht

Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen
NACE 41001
1 vestiging
Schaal
€ 23.955omzet 2025
Eigen vermogen
€ 5.400
Winst
€ 5.400
Gezondheid
67 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,2%
Structuur
Jaarrekening 30 dagen vroeg
Waarom 67verhoogt risicoOpgericht in 2025Omvang: omzet € 23.955, balanstotaal € 8.202Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)verlaagt risicoLiquiditeit 2,93, liquide middelen € 2.155Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
67 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 80% van de sectorgenoten (NACE 41, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 91
eigen vermogen 65,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 68
kortlopende schulden 34,2% · geldmiddelen 26,3%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 65,8%
Faillissementskans, 12 maanden
1,2% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,5% (13.415 ondernemingen, NACE 41, micro)
Verloop 24 maanden 06-2026: 3,6% 07-2026: 3,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 1,1%▼ -2,6 procentpunten t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 1,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 09-2026
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 41, micro): beter dan 75% op solvabiliteit, 73% op liquiditeit en 91% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: omzet € 23.955, balanstotaal € 8.202
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 2,93, liquide middelen € 2.155
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 01-07-2026, 30 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
30 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoeming: DOROT Ion Marinel (niet-statutair…

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 17% op eigen vermogensectormediaan € 45.649 · 9.121 bedrijven € 5.400 Bekijk
  • Opgericht 17 maanden geledenopgericht 08-05-2025 17 maanden Bekijk
  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 23.955 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 23.955
Winst
€ 5.400
Solvabiliteit
65,8%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwenNACE 41001
Opgericht
08-05-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
12
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Jaarvergadering
Eerste maandag van juni om 18:00
Doel
Algemene bouwonderneming,het bouwrijp maken van terreinen,renovatie van burgerlijke en…
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.