Subsidies
What support did companies like yours receive? Pick a company: you see which programmes comparable companies received over the last five years, how many of them, for what amount, and which the company itself did not receive.
Compared with 346 companies
Active legal entities: same activity class (9031, Arts creation and performing arts activities), in Flanders, any size. Period: since 2022.
- Flemish subsidies 29% of comparable This company: nothing in this register
- Federal transfers 0.3% of comparable This company: nothing in this register
- Wallonia-Brussels Federation 0% of comparable This company: nothing in this register
- EU budget 1.2% of comparable This company: nothing in this register
- EU research 0% of comparable This company: nothing in this register
What comparable companies received, and this one did not according to the registers
Programmes at least 2 of the comparable companies received since 2022, the most shared first. What others received does not say whether this company qualifies or whether a programme is still open. The Flemish register publishes the names of its programmes in Dutch only: they appear here as it publishes them.
- Subsidie voor opleiding en advies voor kmo's en zelfstandigen (kmo-portefeuille) E.g. HOTEL BONKA ENTERTAINMENT, BRABANTHAL, THE BOX5.8% 20 of 346 companies median €923 awarded
- Professionele kunsten: Projectsubsidie voor een initiatief van een kunstenaar, een kunstwerker of een kunstenorganisatie (Kunstendecreet 2021) E.g. KAAP, Hnita, CAMPO4% 14 of 346 companies median €59,913 awarded
- Professionele kunsten: Werkingssubsidie voor een professionele kunstenorganisatie (Kunstendecreet 2013) E.g. HET TONEELHUIS, HETPALEIS, KAAP2.9% 10 of 346 companies median €1.2m awarded
- Erfgoedpremie voor beschermde monumenten en landschappen - standaardprocedure E.g. Autonoom gemeentebedrijf, HOEVE LOOTENS VZW, Openbaar Entrepot voor de Kunsten2.9% 10 of 346 companies median €94,356 awarded
- Vlaams Beschermingsmechanisme 11 (discontinued) E.g. Kunstencentrum VIERNULVIER, DE ROMA, MAX & HADES2.9% 10 of 346 companies median €8,338 awarded
-
2.9% 10 of 346 companies median €2,416 awarded
- Projectsubsidie voor een initiatief in de audiovisuele of gamesector (Decreet Vlaams Audiovisueel Fonds 1999) E.g. HOTEL BONKA ENTERTAINMENT, Netwerk, DE ROMA2.6% 9 of 346 companies median €7,200 awarded
- Cultuur: Tussenkomst in de energiekosten van een culturele organisatie met een werkingssubsidie (Uitgavendecreet) E.g. Concertgebouw Brugge, Kunstencentrum VIERNULVIER, HETPALEIS2.3% 8 of 346 companies median €44,459 awarded
-
2.3% 8 of 346 companies median €2,000 awarded
- Professionele kunsten: Werkingssubsidie voor een kunstenorganisatie voor een periode van 5 jaar (Kunstendecreet 2021) E.g. HET TONEELHUIS, 't Arsenaal MMT, THEATER MALPERTUIS2% 7 of 346 companies median €2.2m awarded
- Cultuurwerk: Projectsubsidie voor een bovenlokaal cultuurproject (Decreet Bovenlokale Cultuurwerking 2018) E.g. Festival van Vlaanderen Gent en Historische Steden, De Spil, 30CC2% 7 of 346 companies median €225,000 awarded
- Cultuur en Jeugd: Investeringssubsidie voor het bouwen, uitbreiden of verbouwen van cultuur- of jeugdinfrastructuur met bovenlokaal belang in het kader van de sectorale prioriteiten (Programmadecreet 1998) E.g. Muziekclub Wintercircus, Concertgebouw Brugge, Kunstencentrum VIERNULVIER1.7% 6 of 346 companies median €460,000 awarded
Show 28 more
- Professionele kunsten: Tewerkstellingssubsidie voor een organisatie binnen de professionele kunsten via het Derde Arbeidscircuit (DAC) (Decreet Derde Arbeidscircuit 2003) E.g. 't Arsenaal MMT, CAMPO, SPEELTEATER - KOPERGIETERY1.7% 6 of 346 companies median €104,190 awarded
- Cultuur: Projectsubsidie voor een cultureel initiatief met middelen van de Nationale Loterij (Uitgavendecreet) E.g. Festival van Vlaanderen Gent en Historische Steden, Het Huis van Herman Teirlinck, Kunstencentrum VIERNULVIER1.7% 6 of 346 companies median €83,140 awarded
- Vlaamse ondersteuningspremie (VOP) voor werkgevers (uitdovend stelsel) E.g. Gemeente Diepenbeek, Gemeente Alken, vzw ‘de Rand’1.7% 6 of 346 companies median €23,597 awarded
-
1.7% 6 of 346 companies median €1,500 awarded
- Onderzoekspremie voor beschermde monumenten en landschappen E.g. Autonoom Gemeentebedrijf Cultuurcentrum Diest, Autonoom Gemeentebedrijf Mechelen Actief in Cultuur, Gemeente Diepenbeek1.4% 5 of 346 companies median €20,000 awarded
- Professionele kunsten: Werkingssubsidie voor een kunstenorganisatie voor een periode van 10 jaar (Kunstendecreet 2021) E.g. HETPALEIS, KAAP, CAMPO1.2% 4 of 346 companies median €5.1m awarded
- Cultuur: Tewerkstellingssubsidie voor een organisatie in het culturele veld volgens de Vlaamse Intersectorale Akkoorden (VIA) (Decreet Vlaamse Intersectorale Akkoorden 2004) E.g. De Spil, Cultuurcentrum De Schakel VZW, 30CC1.2% 4 of 346 companies median €308,875 awarded
-
1.2% 4 of 346 companies median €195,140 attributed share
-
1.2% 4 of 346 companies median €44,986 awarded
- Cultuurwerk: Projectsubsidie voor een kleinschalig bovenlokaal cultuurproject via een tijdelijk reglement (Decreet Bovenlokale Cultuurwerking 2018) E.g. Autonoom Gemeentebedrijf De Kluize, Awa, ACTIVITEITEN CULTUURCENTRUM IEPER1.2% 4 of 346 companies median €24,651 awarded
- Werkbaarheidscheque (discontinued) E.g. HOTEL BONKA ENTERTAINMENT, Kunstencentrum VIERNULVIER, SPEELTEATER - KOPERGIETERY1.2% 4 of 346 companies median €10,000 awarded
-
1.2% 4 of 346 companies median €500 awarded
- Cultuur en Jeugd: Investeringssubsidie voor het verwerven, bouwen, uitbreiden of verbouwen van cultuur- of jeugdinfrastructuur met bovenlokaal belang (Uitgavendecreet) E.g. Concertgebouw Brugge, SPEELTEATER - KOPERGIETERY, Kunstencentrum VIERNULVIER0.9% 3 of 346 companies median €764,568 awarded
- Event Flanders: projectsubsidies E.g. Together for Entrepreneurship, Networking and Technology, 30CC, Festival van Vlaanderen Gent en Historische Steden0.9% 3 of 346 companies median €249,500 awarded
- Subsidie ter compensatie van het oversijpelingseffect van het VIA6-akkoord E.g. Gemeente Diepenbeek, Gemeente Alken, CULTUUROVERLEG MEETJESLAND0.9% 3 of 346 companies median €201,007 awarded
- Thematische projectoproep tot subsidiëring Toerisme Vlaanderen E.g. Concertgebouw Brugge, LA BRUGEOISE, ANTWERP EXPO0.9% 3 of 346 companies median €74,042 awarded
- Professionele kunsten: Projectsubsidie voor initiatief van een kunstenaar of een kunstwerker (Kunstendecreet 2013) E.g. KAAP, Kunstencentrum VIERNULVIER, de Uitvoerderij0.9% 3 of 346 companies median €39,001 awarded
- Subsidie voor koopkrachtverhogende maatregelen voor de publieke socio-culturele sector E.g. Gemeente Diepenbeek, Gemeente Alken, CULTUUROVERLEG MEETJESLAND0.9% 3 of 346 companies median €12,939 awarded
- Professionele kunsten: Tussenkomst in de kosten voor deelname aan een internationaal presentatiemoment (Kunstendecreet 2021) E.g. Awa, INTERNATIONAL MUSIC PROMOTION vzw, Kunstencentrum VIERNULVIER0.9% 3 of 346 companies median €11,000 awarded
-
0.9% 3 of 346 companies median €5,238 awarded
- Subsidie voor kwaliteitsmaatregelen voor de publieke socio-culturele sector E.g. Gemeente Diepenbeek, Gemeente Alken, CULTUUROVERLEG MEETJESLAND0.9% 3 of 346 companies median €3,490 awarded
-
0.6% 2 of 346 companies median €17.9m awarded
- Professionele kunsten: Werkingssubsidie voor een kunstinstelling (Kunstendecreet 2021) E.g. Concertgebouw Brugge, Kunstencentrum VIERNULVIER0.6% 2 of 346 companies median €14.5m awarded
- Professionele kunsten: Werkingssubsidie voor een kunstinstelling (Kunstendecreet 2013) E.g. Concertgebouw Brugge, Kunstencentrum VIERNULVIER0.6% 2 of 346 companies median €4.2m awarded
-
0.6% 2 of 346 companies median €2.4m awarded
-
0.6% 2 of 346 companies median €1.5m awarded
-
0.6% 2 of 346 companies median €1.5m awarded
- Restauratiepremie E.g. V.Z.W. "KASTEEL VAN BOSSUIT", Autonoom Gemeentebedrijf Mechelen Actief in Cultuur0.6% 2 of 346 companies median €978,794 awarded