Inmar: wat veranderde er
Inmar
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 42.075
stijging van € 42.075 (+30,1%), van € 140.000 naar € 182.075
waarvan Handelsvorderingen: +€ 22.075
- Liquide middelen +€ 4.247
stijging van € 4.247 (+3.473%), van € 122 naar € 4.369
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 44.851) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (+€ 19.737)
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 19.737
stijging van € 19.737 (+408%), van € 4.837 naar € 24.574
- Reserves +€ 15.000
stijging van € 15.000 (+22,6%), van € 66.500 naar € 81.500
- Overige schulden +€ 5.000
stijging van € 5.000 (+25,0%), van € 20.000 naar € 25.000
- Overgedragen winst (verlies) +€ 4.851
stijging van € 4.851 (+11,1%), van € 43.692 naar € 48.543
- Bruto bedrijfsmarge +€ 20.590
stijging van € 20.590 (+40,8%), van € 50.428 naar € 71.018
- Belastingen +€ 19.943
stijging van € 19.943 (+437%), van € 4.567 naar € 24.511
- Andere bedrijfskosten -€ 899
daling van € 899 (-36,4%), van € 2.468 naar € 1.569
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 140.122 | € 186.445 | +€ 46.322 | +33,1% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 140.122 | € 186.445 | +€ 46.322 | +33,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 140.000 | € 182.075 | +€ 42.075 | +30,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 22.075 | +€ 22.075 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 140.000 | € 160.000 | +€ 20.000 | +14,3% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 122 | € 4.369 | +€ 4.247 | +3.473% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 140.122 | € 186.445 | +€ 46.322 | +33,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 113.192 | € 133.043 | +€ 19.851 | +17,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 66.500 | € 81.500 | +€ 15.000 | +22,6% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 66.500 | € 81.500 | +€ 15.000 | +22,6% |
| Overige | 1319 | € 66.500 | € 81.500 | +€ 15.000 | +22,6% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 43.692 | € 48.543 | +€ 4.851 | +11,1% |
| Schulden | 17/49 | € 26.931 | € 53.402 | +€ 26.471 | +98,3% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 26.931 | € 53.402 | +€ 26.471 | +98,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.094 | € 3.828 | +€ 1.734 | +82,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.094 | € 3.828 | +€ 1.734 | +82,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 4.837 | € 24.574 | +€ 19.737 | +408% |
| Belastingen | 450/3 | € 4.837 | € 24.574 | +€ 19.737 | +408% |
| Overige schulden | 47/48 | € 20.000 | € 25.000 | +€ 5.000 | +25,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.468 | € 1.569 | -€ 899 | -36,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 50.428 | € 71.018 | +€ 20.590 | +40,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 47.960 | € 69.449 | +€ 21.489 | +44,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 182 | € 87 | -€ 95 | -52,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 182 | € 87 | -€ 95 | -52,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 47.778 | € 69.362 | +€ 21.584 | +45,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 4.567 | € 24.511 | +€ 19.943 | +437% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 43.211 | € 44.851 | +€ 1.640 | +3,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 43.211 | € 44.851 | +€ 1.640 | +3,8% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.