YDEAL: wat veranderde er
YDEAL
Grootste bewegingen
- Geldbeleggingen +€ 60.000
stijging van € 60.000 (+21,4%), van € 280.000 naar € 340.000
- Liquide middelen -€ 49.714
daling van € 49.714 (-96,0%), van € 51.811 naar € 2.098
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 351.787) en Geldbeleggingen (-€ 60.000)
- Materiële vaste activa -€ 19.916
daling van € 19.916 (-40,3%), van € 49.478 naar € 29.562
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 9.533
stijging van € 9.533 (+586%), van € 1.626 naar € 11.159
waarvan Overige vorderingen: +€ 6.764
- Overige schulden +€ 143.550
stijging van € 143.550 (+68,9%), van € 208.237 naar € 351.787
- Reserves -€ 139.745
niet meer vermeld in 2025 (was € 139.745)
- Schulden op meer dan één jaar -€ 10.114
daling van € 10.114 (-79,9%), van € 12.652 naar € 2.538
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 5.114
stijging van € 5.114 (+43,0%), van € 11.898 naar € 17.012
waarvan Bezoldigingen en sociale lasten: +€ 17.012
- Bruto bedrijfsmarge +€ 69.188
stijging van € 69.188 (+30,4%), van € 227.309 naar € 296.496
- Belastingen +€ 25.244
stijging van € 25.244 (+53,2%), van € 47.450 naar € 72.694
- Financiële opbrengsten +€ 10.562
nieuw in 2025: € 10.562
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 385.174 | € 383.815 | -€ 1.359 | -0,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 49.478 | € 29.562 | -€ 19.916 | -40,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 49.478 | € 29.562 | -€ 19.916 | -40,3% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 49.478 | € 29.562 | -€ 19.916 | -40,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 335.696 | € 354.253 | +€ 18.557 | +5,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 1.626 | € 11.159 | +€ 9.533 | +586% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 2.770 | +€ 2.770 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.626 | € 8.390 | +€ 6.764 | +416% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 280.000 | € 340.000 | +€ 60.000 | +21,4% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 51.811 | € 2.098 | -€ 49.714 | -96,0% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.259 | € 996 | -€ 1.263 | -55,9% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 385.174 | € 383.815 | -€ 1.359 | -0,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 142.245 | € 2.500 | -€ 139.745 | -98,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.500 | € 2.500 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 139.745 | - | -€ 139.745 | |
| Beschikbare reserves | 133 | € 139.745 | - | -€ 139.745 | |
| Schulden | 17/49 | € 242.928 | € 381.315 | +€ 138.386 | +57,0% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 12.652 | € 2.538 | -€ 10.114 | -79,9% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 12.652 | € 2.538 | -€ 10.114 | -79,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 230.276 | € 378.776 | +€ 148.500 | +64,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 9.996 | € 9.944 | -€ 52 | -0,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 145 | € 33 | -€ 112 | -77,3% |
| Leveranciers | 440/4 | € 145 | € 33 | -€ 112 | -77,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 11.898 | € 17.012 | +€ 5.114 | +43,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 11.898 | - | -€ 11.898 | |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 17.012 | +€ 17.012 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 208.237 | € 351.787 | +€ 143.550 | +68,9% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | - | € 6.612 | +€ 6.612 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 19.239 | € 20.747 | +€ 1.508 | +7,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.191 | € 1.524 | +€ 333 | +28,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 227.309 | € 296.496 | +€ 69.188 | +30,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 206.879 | € 274.226 | +€ 67.347 | +32,6% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 10.562 | +€ 10.562 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 10.562 | +€ 10.562 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 368 | € 53 | -€ 316 | -85,7% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 368 | € 53 | -€ 316 | -85,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 206.511 | € 284.736 | +€ 78.225 | +37,9% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 47.450 | € 72.694 | +€ 25.244 | +53,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 159.061 | € 212.042 | +€ 52.981 | +33,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 159.061 | € 212.042 | +€ 52.981 | +33,3% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.