Yano: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Yano
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 4.165
daling van € 4.165 (-41,7%), van € 9.987 naar € 5.822
waarvan Installaties, machines en uitrusting: -€ 2.352
- Liquide middelen +€ 1.087
stijging van € 1.087 (+29,9%), van € 3.632 naar € 4.718
vooral door Afschrijvingen (+€ 4.165) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (+€ 1.665)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 703
daling van € 703 (-92,7%), van € 759 naar € 56
waarvan Overige vorderingen: -€ 635
- Handelsschulden -€ 3.028
daling van € 3.028 (-45,6%), van € 6.646 naar € 3.619
- Overgedragen winst (verlies) -€ 2.391
daling van € 2.391 (-7,8%), van -€ 30.688 naar -€ 33.079
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 1.665
stijging van € 1.665 (+269%), van € 620 naar € 2.285
waarvan Bezoldigingen en sociale lasten: +€ 1.517
- Bruto bedrijfsmarge +€ 2.627
stijging van € 2.627 (+14,5%), van € 18.157 naar € 20.784
- Afschrijvingen +€ 2.167
stijging van € 2.167 (+108%), van € 1.998 naar € 4.165
- Financiële kosten +€ 1.333
stijging van € 1.333 (+789%), van € 169 naar € 1.502
- Personeelskosten +€ 1.331
stijging van € 1.331 (+8,9%), van € 14.950 naar € 16.281
- Andere bedrijfskosten -€ 360
daling van € 360 (-22,7%), van € 1.587 naar € 1.227
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 15.023 | € 11.177 | -€ 3.845 | -25,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 9.987 | € 5.822 | -€ 4.165 | -41,7% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 9.987 | € 5.822 | -€ 4.165 | -41,7% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 3.612 | € 1.260 | -€ 2.352 | -65,1% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 6.375 | € 4.562 | -€ 1.813 | -28,4% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 5.036 | € 5.355 | +€ 320 | +6,3% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 646 | € 582 | -€ 64 | -9,9% |
| Voorraden | 30/36 | € 646 | € 582 | -€ 64 | -9,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 759 | € 56 | -€ 703 | -92,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 68 | - | -€ 68 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 690 | € 56 | -€ 635 | -91,9% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 3.632 | € 4.718 | +€ 1.087 | +29,9% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 15.023 | € 11.177 | -€ 3.845 | -25,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 10.553 | -€ 12.944 | -€ 2.391 | -22,7% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Niet-opgevraagd kapitaal | 101 | € 12.400 | € 12.400 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 13.935 | € 13.935 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 12.075 | € 12.075 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 30.688 | -€ 33.079 | -€ 2.391 | -7,8% |
| Schulden | 17/49 | € 25.576 | € 24.121 | -€ 1.455 | -5,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 25.576 | € 24.121 | -€ 1.455 | -5,7% |
| Handelsschulden | 44 | € 6.646 | € 3.619 | -€ 3.028 | -45,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 6.646 | € 3.619 | -€ 3.028 | -45,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 620 | € 2.285 | +€ 1.665 | +269% |
| Belastingen | 450/3 | - | € 148 | +€ 148 | |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 620 | € 2.137 | +€ 1.517 | +245% |
| Overige schulden | 47/48 | € 18.310 | € 18.217 | -€ 92 | -0,5% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 14.950 | € 16.281 | +€ 1.331 | +8,9% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.998 | € 4.165 | +€ 2.167 | +108% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.587 | € 1.227 | -€ 360 | -22,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 18.157 | € 20.784 | +€ 2.627 | +14,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 378 | -€ 889 | -€ 511 | -135% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1 | € 0 | -€ 1 | -87,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1 | € 0 | -€ 1 | -87,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 169 | € 1.502 | +€ 1.333 | +789% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 169 | € 1.502 | +€ 1.333 | +789% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 545 | -€ 2.391 | -€ 1.846 | -339% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 545 | -€ 2.391 | -€ 1.846 | -339% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 545 | -€ 2.391 | -€ 1.846 | -339% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.