Xinfor: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Xinfor
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 11.692
daling van € 11.692 (-64,4%), van € 18.155 naar € 6.463
vooral door Resultaat van het boekjaar (-€ 13.054) en Schulden op meer dan één jaar (-€ 5.031)
- Materiële vaste activa -€ 6.197
daling van € 6.197 (-23,2%), van € 26.764 naar € 20.567
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 6.158
- Overgedragen winst (verlies) -€ 13.054
daling van € 13.054 (-150%), van -€ 8.692 naar -€ 21.746
- Schulden op meer dan één jaar -€ 5.031
daling van € 5.031 (-41,6%), van € 12.089 naar € 7.059
- Overige schulden +€ 2.471
stijging van € 2.471 (+19,7%), van € 12.575 naar € 15.046
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 1.240
daling van € 1.240 (-22,2%), van € 5.593 naar € 4.353
- Handelsschulden -€ 851
daling van € 851 (-93,4%), van € 911 naar € 60
- Bruto bedrijfsmarge -€ 21.779
daling van € 21.779, van € 18.605 naar -€ 3.174
- Belastingen -€ 3.712
daling van € 3.712 (-91,7%), van € 4.049 naar € 337
- Afschrijvingen +€ 1.366
stijging van € 1.366 (+23,9%), van € 5.714 naar € 7.080
- Andere bedrijfskosten -€ 674
daling van € 674 (-34,9%), van € 1.928 naar € 1.255
- Financiële kosten +€ 391
stijging van € 391 (+44,0%), van € 890 naar € 1.281
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 47.743 | € 30.255 | -€ 17.489 | -36,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 29.321 | € 23.123 | -€ 6.197 | -21,1% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 26.764 | € 20.567 | -€ 6.197 | -23,2% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 1.023 | € 983 | -€ 40 | -3,9% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 25.741 | € 19.584 | -€ 6.158 | -23,9% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 2.556 | € 2.556 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 18.423 | € 7.131 | -€ 11.292 | -61,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 268 | € 669 | +€ 400 | +149% |
| Overige vorderingen | 41 | € 268 | € 669 | +€ 400 | +149% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 18.155 | € 6.463 | -€ 11.692 | -64,4% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 47.743 | € 30.255 | -€ 17.489 | -36,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 11.759 | -€ 1.295 | -€ 13.054 | |
| Inbreng | 10/11 | € 18.592 | € 18.592 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.859 | € 1.859 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.859 | € 1.859 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.859 | € 1.859 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 8.692 | -€ 21.746 | -€ 13.054 | -150% |
| Schulden | 17/49 | € 35.984 | € 31.549 | -€ 4.435 | -12,3% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 12.089 | € 7.059 | -€ 5.031 | -41,6% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 12.089 | € 7.059 | -€ 5.031 | -41,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 23.895 | € 24.490 | +€ 596 | +2,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 4.815 | € 5.031 | +€ 215 | +4,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 911 | € 60 | -€ 851 | -93,4% |
| Leveranciers | 440/4 | € 911 | € 60 | -€ 851 | -93,4% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 5.593 | € 4.353 | -€ 1.240 | -22,2% |
| Belastingen | 450/3 | € 5.593 | € 4.353 | -€ 1.240 | -22,2% |
| Overige schulden | 47/48 | € 12.575 | € 15.046 | +€ 2.471 | +19,7% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 5.714 | € 7.080 | +€ 1.366 | +23,9% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.928 | € 1.255 | -€ 674 | -34,9% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 18.605 | -€ 3.174 | -€ 21.779 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 10.963 | -€ 11.509 | -€ 22.471 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 58 | € 73 | +€ 15 | +25,2% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 58 | € 73 | +€ 15 | +25,2% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 890 | € 1.281 | +€ 391 | +44,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 890 | € 1.281 | +€ 391 | +44,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 10.131 | -€ 12.717 | -€ 22.848 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 4.049 | € 337 | -€ 3.712 | -91,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 6.082 | -€ 13.054 | -€ 19.136 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 6.082 | -€ 13.054 | -€ 19.136 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.