Xelsio: wat veranderde er
Xelsio
Grootste bewegingen
- Geldbeleggingen +€ 50.000
stijging van € 50.000 (+100%), van € 50.000 naar € 100.000
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 36.022
stijging van € 36.022 (+5.132%), van € 702 naar € 36.724
waarvan Handelsvorderingen: +€ 36.724
- Liquide middelen -€ 15.250
daling van € 15.250 (-44,5%), van € 34.279 naar € 19.028
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 219.740) en Geldbeleggingen (-€ 50.000)
- Overlopende rekeningen (activa) -€ 8.450
daling van € 8.450 (-11,2%), van € 75.689 naar € 67.239
- Materiële vaste activa -€ 2.454
daling van € 2.454 (-51,6%), van € 4.757 naar € 2.303
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 4.416
- Overige schulden +€ 196.030
nieuw in 2025: € 196.030
- Overgedragen winst (verlies) -€ 140.540
daling van € 140.540 (-99,9%), van € 140.740 naar € 200
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 2.776
stijging van € 2.776 (+11,6%), van € 23.831 naar € 26.607
- Financiële kosten -€ 26.093
daling van € 26.093 (-99,8%), van € 26.156 naar € 63
waarvan Niet-recurrente financiële kosten: -€ 26.000
- Financiële opbrengsten -€ 24.081
daling van € 24.081 (-99,9%), van € 24.101 naar € 19
- Bruto bedrijfsmarge +€ 18.262
stijging van € 18.262 (+21,5%), van € 84.950 naar € 103.212
- Afschrijvingen -€ 3.932
daling van € 3.932 (-90,3%), van € 4.352 naar € 420
- Andere bedrijfskosten +€ 1.051
stijging van € 1.051 (+94,9%), van € 1.107 naar € 2.158
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 165.427 | € 225.294 | +€ 59.867 | +36,2% |
| Oprichtingskosten | 20 | € 0 | € 0 | = | |
| Vaste activa | 21/28 | € 4.757 | € 2.303 | -€ 2.454 | -51,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 4.757 | € 2.303 | -€ 2.454 | -51,6% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 340 | € 2.303 | +€ 1.963 | +577% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 4.416 | - | -€ 4.416 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 160.670 | € 222.991 | +€ 62.321 | +38,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 702 | € 36.724 | +€ 36.022 | +5.132% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 36.724 | +€ 36.724 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 702 | - | -€ 702 | |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 50.000 | € 100.000 | +€ 50.000 | +100% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 34.279 | € 19.028 | -€ 15.250 | -44,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 75.689 | € 67.239 | -€ 8.450 | -11,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 165.427 | € 225.294 | +€ 59.867 | +36,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 141.240 | € 700 | -€ 140.540 | -99,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 500 | € 500 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 140.740 | € 200 | -€ 140.540 | -99,9% |
| Schulden | 17/49 | € 24.187 | € 224.594 | +€ 200.407 | +829% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 24.094 | € 224.497 | +€ 200.403 | +832% |
| Financiële schulden | 43 | € 191 | € 121 | -€ 70 | -36,6% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 191 | € 121 | -€ 70 | -36,6% |
| Handelsschulden | 44 | € 72 | € 1.739 | +€ 1.667 | +2.330% |
| Leveranciers | 440/4 | € 72 | € 1.739 | +€ 1.667 | +2.330% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 23.831 | € 26.607 | +€ 2.776 | +11,6% |
| Belastingen | 450/3 | € 23.831 | € 26.607 | +€ 2.776 | +11,6% |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 196.030 | +€ 196.030 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 92 | € 97 | +€ 5 | +4,9% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 4.352 | € 420 | -€ 3.932 | -90,3% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.107 | € 2.158 | +€ 1.051 | +94,9% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 84.950 | € 103.212 | +€ 18.262 | +21,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 79.491 | € 100.633 | +€ 21.143 | +26,6% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 24.101 | € 19 | -€ 24.081 | -99,9% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 24.101 | € 19 | -€ 24.081 | -99,9% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 26.156 | € 63 | -€ 26.093 | -99,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 156 | € 63 | -€ 93 | -59,7% |
| Niet-recurrente financiële kosten | 66B | € 26.000 | - | -€ 26.000 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 77.435 | € 100.590 | +€ 23.155 | +29,9% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 22.159 | € 21.390 | -€ 769 | -3,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 55.276 | € 79.200 | +€ 23.924 | +43,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 55.276 | € 79.200 | +€ 23.924 | +43,3% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.