WOPACO: wat veranderde er
WOPACO
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 588.823
stijging van € 588.823 (+16,7%), van € 3,5 mln naar € 4,1 mln
waarvan Overige vorderingen: +€ 580.353
Geen passiefpost bewoog meer dan 1% van het balanstotaal.
- Diensten en diverse goederen +€ 239.968
stijging van € 239.968 (+23,7%), van € 1,0 mln naar € 1,3 mln
- Omzet +€ 100.000
stijging van € 100.000 (+8,3%), van € 1,2 mln naar € 1,3 mln
- Belastingen -€ 17.274
daling van € 17.274 (-25,1%), van € 68.909 naar € 51.635
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 46.843.102 | € 47.193.764 | +€ 350.663 | +0,7% |
| Vaste activa | 21/28 | € 42.420.054 | € 42.419.673 | -€ 381 | 0,0% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 3.590 | € 3.209 | -€ 381 | -10,6% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 42.416.464 | € 42.416.464 | = | 0,0% |
| Verbonden ondernemingen | 280/1 | € 42.416.464 | € 42.416.464 | = | 0,0% |
| Deelnemingen | 280 | € 42.416.464 | € 42.416.464 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 4.423.048 | € 4.774.091 | +€ 351.044 | +7,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 3.529.261 | € 4.118.084 | +€ 588.823 | +16,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 8.470 | +€ 8.470 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 3.529.261 | € 4.109.614 | +€ 580.353 | +16,4% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 891.072 | € 649.363 | -€ 241.709 | -27,1% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.715 | € 6.645 | +€ 3.930 | +145% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 46.843.102 | € 47.193.764 | +€ 350.663 | +0,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 46.756.560 | € 46.898.120 | +€ 141.560 | +0,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 28.702.185 | € 28.702.185 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 17.623.392 | € 17.623.392 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 17.623.392 | € 17.623.392 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 430.984 | € 572.544 | +€ 141.560 | +32,8% |
| Schulden | 17/49 | € 86.541 | € 295.645 | +€ 209.103 | +242% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 86.541 | € 295.645 | +€ 209.103 | +242% |
| Handelsschulden | 44 | € 70.318 | € 217.391 | +€ 147.072 | +209% |
| Leveranciers | 440/4 | € 70.318 | € 217.391 | +€ 147.072 | +209% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 16.223 | € 78.254 | +€ 62.031 | +382% |
| Belastingen | 450/3 | € 16.223 | € 78.254 | +€ 62.031 | +382% |
| Bedrijfsopbrengsten | 70/76A | € 1.208.500 | € 1.315.197 | +€ 106.697 | +8,8% |
| Omzet | 70 | € 1.208.500 | € 1.308.500 | +€ 100.000 | +8,3% |
| Andere bedrijfsopbrengsten | 74 | - | € 6.697 | +€ 6.697 | |
| Bedrijfskosten | 60/66A | € 1.010.837 | € 1.251.833 | +€ 240.996 | +23,8% |
| Diensten en diverse goederen | 61 | € 1.010.491 | € 1.250.459 | +€ 239.968 | +23,7% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 220 | € 381 | +€ 161 | +73,4% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 126 | € 992 | +€ 866 | +687% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 197.663 | € 63.364 | -€ 134.299 | -67,9% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 119.170 | € 130.341 | +€ 11.171 | +9,4% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 119.170 | € 130.341 | +€ 11.171 | +9,4% |
| Opbrengsten uit vlottende activa | 751 | € 119.170 | € 130.341 | +€ 11.171 | +9,4% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 289 | € 511 | +€ 222 | +76,6% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 289 | € 511 | +€ 222 | +76,6% |
| Andere financiële kosten | 652/9 | € 289 | € 511 | +€ 222 | +76,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 316.544 | € 193.195 | -€ 123.349 | -39,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 68.909 | € 51.635 | -€ 17.274 | -25,1% |
| Belastingen | 670/3 | € 68.909 | € 51.635 | -€ 17.274 | -25,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 247.635 | € 141.560 | -€ 106.075 | -42,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 247.635 | € 141.560 | -€ 106.075 | -42,8% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 5 november 2026 via checked.be.