WOLFF & Partners: wat veranderde er
WOLFF & Partners
Grootste bewegingen
- Vorderingen op meer dan één jaar -€ 102.000
daling van € 102.000 (-50,5%), van € 202.000 naar € 100.000
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 40.085
stijging van € 40.085 (+87,4%), van € 45.875 naar € 85.960
waarvan Overige vorderingen: +€ 22.943
- Materiële vaste activa +€ 24.786
stijging van € 24.786 (+60,3%), van € 41.097 naar € 65.883
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 29.348
- Immateriële vaste activa -€ 24.079
daling van € 24.079 (-15,3%), van € 157.539 naar € 133.459
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 23.054
stijging van € 23.054 (+168%), van € 13.723 naar € 36.777
- Reserves +€ 98.207
stijging van € 98.207 (+52,5%), van € 187.060 naar € 285.267
waarvan Beschikbare reserves: +€ 98.207
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 81.000
daling van € 81.000 (-76,4%), van € 106.000 naar € 25.000
- Overige schulden -€ 27.482
daling van € 27.482 (-98,6%), van € 27.876 naar € 394
- Schulden op meer dan één jaar -€ 25.000
daling van € 25.000 (-18,5%), van € 135.417 naar € 110.417
- Handelsschulden +€ 14.726
stijging van € 14.726 (+1.063%), van € 1.385 naar € 16.110
- Bruto bedrijfsmarge +€ 29.088
stijging van € 29.088 (+11,8%), van € 245.876 naar € 274.964
- Belastingen +€ 6.733
stijging van € 6.733 (+15,5%), van € 43.547 naar € 50.280
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 491.653 | € 469.640 | -€ 22.013 | -4,5% |
| Vaste activa | 21/28 | € 198.635 | € 199.342 | +€ 707 | +0,4% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 157.539 | € 133.459 | -€ 24.079 | -15,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 41.097 | € 65.883 | +€ 24.786 | +60,3% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 0 | € 0 | = | |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 32.486 | € 27.923 | -€ 4.562 | -14,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 8.611 | € 37.959 | +€ 29.348 | +341% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 293.018 | € 270.298 | -€ 22.719 | -7,8% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 202.000 | € 100.000 | -€ 102.000 | -50,5% |
| Overige vorderingen | 291 | € 202.000 | € 100.000 | -€ 102.000 | -50,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 45.875 | € 85.960 | +€ 40.085 | +87,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 43.124 | € 60.266 | +€ 17.142 | +39,7% |
| Overige vorderingen | 41 | € 2.750 | € 25.694 | +€ 22.943 | +834% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 31.420 | € 47.561 | +€ 16.141 | +51,4% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 13.723 | € 36.777 | +€ 23.054 | +168% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 491.653 | € 469.640 | -€ 22.013 | -4,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 205.660 | € 303.867 | +€ 98.207 | +47,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 187.060 | € 285.267 | +€ 98.207 | +52,5% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 185.200 | € 283.407 | +€ 98.207 | +53,0% |
| Schulden | 17/49 | € 285.993 | € 165.773 | -€ 120.220 | -42,0% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 135.417 | € 110.417 | -€ 25.000 | -18,5% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 135.417 | € 110.417 | -€ 25.000 | -18,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 150.576 | € 55.356 | -€ 95.220 | -63,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 106.000 | € 25.000 | -€ 81.000 | -76,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.385 | € 16.110 | +€ 14.726 | +1.063% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.385 | € 16.110 | +€ 14.726 | +1.063% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 15.315 | € 13.852 | -€ 1.464 | -9,6% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.291 | - | -€ 1.291 | |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 14.024 | € 13.852 | -€ 173 | -1,2% |
| Overige schulden | 47/48 | € 27.876 | € 394 | -€ 27.482 | -98,6% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 75.972 | € 77.759 | +€ 1.787 | +2,4% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 32.141 | € 34.124 | +€ 1.983 | +6,2% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.935 | € 3.051 | +€ 1.117 | +57,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 245.876 | € 274.964 | +€ 29.088 | +11,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 135.828 | € 160.029 | +€ 24.201 | +17,8% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 49 | € 52 | +€ 3 | +7,1% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 49 | € 52 | +€ 3 | +7,1% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 8.930 | € 11.594 | +€ 2.664 | +29,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 8.930 | € 11.594 | +€ 2.664 | +29,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 126.947 | € 148.488 | +€ 21.541 | +17,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 43.547 | € 50.280 | +€ 6.733 | +15,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 83.400 | € 98.207 | +€ 14.807 | +17,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 83.400 | € 98.207 | +€ 14.807 | +17,8% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 5 november 2026 via checked.be.