WISEGUYS: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
WISEGUYS
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 14.353
daling van € 14.353 (-30,3%), van € 47.400 naar € 33.046
waarvan Handelsvorderingen: -€ 12.407
- Liquide middelen -€ 10.006
daling van € 10.006 (-35,7%), van € 28.058 naar € 18.052
vooral door Handelsschulden (-€ 17.808) en Overlopende rekeningen (passiva) (-€ 7.254)
- Materiële vaste activa -€ 3.088
daling van € 3.088 (-27,0%), van € 11.449 naar € 8.362
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 3.681
- Financiële vaste activa +€ 2.015
stijging van € 2.015 (+290%), van € 694 naar € 2.709
- Handelsschulden -€ 17.808
daling van € 17.808 (-43,8%), van € 40.628 naar € 22.821
- Overlopende rekeningen (passiva) -€ 7.254
niet meer vermeld in 2025 (was € 7.254)
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 3.493
niet meer vermeld in 2025 (was € 3.493)
- Overige schulden +€ 3.240
stijging van € 3.240 (+7,2%), van € 45.065 naar € 48.305
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 1.228
daling van € 1.228 (-16,1%), van € 7.640 naar € 6.411
- Personeelskosten -€ 31.133
daling van € 31.133 (-99,2%), van € 31.382 naar € 250
- Bruto bedrijfsmarge -€ 16.627
daling van € 16.627 (-64,7%), van € 25.681 naar € 9.055
- Andere bedrijfskosten -€ 3.008
niet meer vermeld in 2025 (was € 3.008)
- Afschrijvingen +€ 387
stijging van € 387 (+5,8%), van € 6.616 naar € 7.003
- Financiële kosten +€ 317
stijging van € 317 (+59,4%), van € 534 naar € 852
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 87.781 | € 62.188 | -€ 25.593 | -29,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 12.144 | € 11.071 | -€ 1.073 | -8,8% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 11.449 | € 8.362 | -€ 3.088 | -27,0% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 2.221 | € 2.815 | +€ 593 | +26,7% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 9.228 | € 5.547 | -€ 3.681 | -39,9% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 694 | € 2.709 | +€ 2.015 | +290% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 75.637 | € 51.117 | -€ 24.520 | -32,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 47.400 | € 33.046 | -€ 14.353 | -30,3% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 45.453 | € 33.046 | -€ 12.407 | -27,3% |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.947 | - | -€ 1.947 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 28.058 | € 18.052 | -€ 10.006 | -35,7% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 180 | € 18 | -€ 162 | -89,8% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 87.781 | € 62.188 | -€ 25.593 | -29,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 16.301 | -€ 15.350 | +€ 951 | +5,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 19.301 | -€ 18.350 | +€ 951 | +4,9% |
| Schulden | 17/49 | € 104.081 | € 77.537 | -€ 26.544 | -25,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 96.827 | € 77.537 | -€ 19.290 | -19,9% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 3.493 | - | -€ 3.493 | |
| Handelsschulden | 44 | € 40.628 | € 22.821 | -€ 17.808 | -43,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 40.628 | € 22.821 | -€ 17.808 | -43,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 7.640 | € 6.411 | -€ 1.228 | -16,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 7.640 | € 6.411 | -€ 1.228 | -16,1% |
| Overige schulden | 47/48 | € 45.065 | € 48.305 | +€ 3.240 | +7,2% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 7.254 | - | -€ 7.254 | |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | - | € 7.445 | +€ 7.445 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 31.382 | € 250 | -€ 31.133 | -99,2% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 6.616 | € 7.003 | +€ 387 | +5,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 3.008 | - | -€ 3.008 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 25.681 | € 9.055 | -€ 16.627 | -64,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 15.325 | € 1.802 | +€ 17.127 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 0 | +€ 0 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 0 | +€ 0 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 534 | € 852 | +€ 317 | +59,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 534 | € 852 | +€ 317 | +59,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 15.859 | € 951 | +€ 16.810 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 15.859 | € 951 | +€ 16.810 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 15.859 | € 951 | +€ 16.810 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.