Wille supports: wat veranderde er
Wille supports
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 23.314
stijging van € 23.314 (+64,6%), van € 36.102 naar € 59.416
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 27.943) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 3.102)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 3.102
daling van € 3.102 (-31,4%), van € 9.888 naar € 6.786
waarvan Handelsvorderingen: -€ 6.309
- Materiële vaste activa -€ 1.853
daling van € 1.853 (-21,5%), van € 8.626 naar € 6.773
waarvan Installaties, machines en uitrusting: -€ 1.044
- Reserves +€ 58.442
nieuw in 2025: € 58.442
- Overgedragen winst (verlies) -€ 30.809
daling van € 30.809 (-100%), van € 30.809 naar € 0
- Overige schulden -€ 6.950
daling van € 6.950 (-100%), van € 6.950 naar € 0
- Overlopende rekeningen (passiva) -€ 4.128
daling van € 4.128 (-100%), van € 4.128 naar € 0
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 2.065
stijging van € 2.065 (+21,1%), van € 9.770 naar € 11.835
- Belastingen +€ 4.922
stijging van € 4.922 (+56,0%), van € 8.791 naar € 13.713
- Bruto bedrijfsmarge +€ 2.181
stijging van € 2.181 (+5,0%), van € 43.983 naar € 46.164
- Afschrijvingen +€ 1.213
stijging van € 1.213 (+189%), van € 640 naar € 1.853
- Financiële kosten -€ 894
daling van € 894 (-30,2%), van € 2.957 naar € 2.064
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 54.813 | € 72.976 | +€ 18.163 | +33,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 8.626 | € 6.773 | -€ 1.853 | -21,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 8.626 | € 6.773 | -€ 1.853 | -21,5% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 4.896 | € 3.852 | -€ 1.044 | -21,3% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 1.772 | € 1.357 | -€ 415 | -23,4% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 1.958 | € 1.564 | -€ 395 | -20,2% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 46.187 | € 66.203 | +€ 20.016 | +43,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 9.888 | € 6.786 | -€ 3.102 | -31,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 6.309 | € 0 | -€ 6.309 | -100% |
| Overige vorderingen | 41 | € 3.579 | € 6.786 | +€ 3.208 | +89,6% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 36.102 | € 59.416 | +€ 23.314 | +64,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 196 | € 0 | -€ 196 | -100% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 54.813 | € 72.976 | +€ 18.163 | +33,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 31.809 | € 59.442 | +€ 27.633 | +86,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 1.000 | € 1.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | - | € 58.442 | +€ 58.442 | |
| Beschikbare reserves | 133 | - | € 58.442 | +€ 58.442 | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 30.809 | € 0 | -€ 30.809 | -100% |
| Schulden | 17/49 | € 23.004 | € 13.534 | -€ 9.470 | -41,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 18.877 | € 13.534 | -€ 5.343 | -28,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 627 | € 1.699 | +€ 1.072 | +171% |
| Leveranciers | 440/4 | € 627 | € 1.699 | +€ 1.072 | +171% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 1.529 | € 0 | -€ 1.529 | -100% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 9.770 | € 11.835 | +€ 2.065 | +21,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 9.770 | € 11.835 | +€ 2.065 | +21,1% |
| Overige schulden | 47/48 | € 6.950 | € 0 | -€ 6.950 | -100% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 4.128 | € 0 | -€ 4.128 | -100% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 640 | € 1.853 | +€ 1.213 | +189% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 786 | € 592 | -€ 194 | -24,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 43.983 | € 46.164 | +€ 2.181 | +5,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 42.557 | € 43.719 | +€ 1.162 | +2,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 0 | +€ 0 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 0 | +€ 0 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.957 | € 2.064 | -€ 894 | -30,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.957 | € 2.064 | -€ 894 | -30,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 39.600 | € 41.655 | +€ 2.056 | +5,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 8.791 | € 13.713 | +€ 4.922 | +56,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 30.809 | € 27.943 | -€ 2.866 | -9,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 30.809 | € 27.943 | -€ 2.866 | -9,3% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 5 november 2026 via checked.be.