Whai: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Whai
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 63.192
stijging van € 63.192 (+84,4%), van € 74.892 naar € 138.084
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 45.617) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 25.018)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 25.018
daling van € 25.018 (-63,3%), van € 39.521 naar € 14.503
waarvan Handelsvorderingen: -€ 12.962
- Materiële vaste activa -€ 2.722
daling van € 2.722 (-38,2%), van € 7.118 naar € 4.396
- Reserves +€ 43.430
stijging van € 43.430 (+41,4%), van € 104.894 naar € 148.324
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 4.219
daling van € 4.219 (-38,9%), van € 10.858 naar € 6.640
- Handelsschulden -€ 3.208
daling van € 3.208 (-97,6%), van € 3.288 naar € 79
- Bruto bedrijfsmarge -€ 10.789
daling van € 10.789 (-14,8%), van € 72.917 naar € 62.127
- Belastingen -€ 2.092
daling van € 2.092 (-14,7%), van € 14.205 naar € 12.113
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Kasstroombrug afgeleid
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 122.190 | € 158.379 | +€ 36.188 | +29,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 7.118 | € 4.396 | -€ 2.722 | -38,2% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 7.118 | € 4.396 | -€ 2.722 | -38,2% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 7.118 | € 4.396 | -€ 2.722 | -38,2% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 115.072 | € 153.982 | +€ 38.911 | +33,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 39.521 | € 14.503 | -€ 25.018 | -63,3% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 24.578 | € 11.616 | -€ 12.962 | -52,7% |
| Overige vorderingen | 41 | € 14.943 | € 2.887 | -€ 12.056 | -80,7% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 74.892 | € 138.084 | +€ 63.192 | +84,4% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 659 | € 1.395 | +€ 737 | +111,9% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 122.190 | € 158.379 | +€ 36.188 | +29,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 107.894 | € 151.324 | +€ 43.430 | +40,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 104.894 | € 148.324 | +€ 43.430 | +41,4% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 104.894 | € 148.324 | +€ 43.430 | +41,4% |
| Schulden | 17/49 | € 14.297 | € 7.055 | -€ 7.241 | -50,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 14.297 | € 7.042 | -€ 7.255 | -50,7% |
| Handelsschulden | 44 | € 3.288 | € 79 | -€ 3.208 | -97,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 3.288 | € 79 | -€ 3.208 | -97,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 10.858 | € 6.640 | -€ 4.219 | -38,9% |
| Belastingen | 450/3 | € 10.858 | € 6.640 | -€ 4.219 | -38,9% |
| Overige schulden | 47/48 | € 151 | € 323 | +€ 172 | +114,2% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | - | € 13 | +€ 13 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 3.611 | € 3.811 | +€ 201 | +5,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 505 | € 520 | +€ 14 | +2,8% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 72.917 | € 62.127 | -€ 10.789 | -14,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 68.801 | € 57.796 | -€ 11.004 | -16,0% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 4 | +€ 4 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 4 | +€ 4 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 66 | € 69 | +€ 3 | +4,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 66 | € 69 | +€ 3 | +4,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 68.734 | € 57.731 | -€ 11.003 | -16,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 14.205 | € 12.113 | -€ 2.092 | -14,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 54.529 | € 45.617 | -€ 8.912 | -16,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 54.529 | € 45.617 | -€ 8.912 | -16,3% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 12 oktober 2026 via checked.be.