WEVE: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
WEVE
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 32.307
stijging van € 32.307 (+20,6%), van € 156.947 naar € 189.254
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 20.005) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 15.534)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 15.534
daling van € 15.534 (-48,4%), van € 32.113 naar € 16.579
waarvan Handelsvorderingen: -€ 19.502
- Geldbeleggingen +€ 4.498
stijging van € 4.498 (+24,5%), van € 18.389 naar € 22.887
- Materiële vaste activa -€ 2.912
daling van € 2.912 (-39,3%), van € 7.402 naar € 4.489
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 2.680
- Reserves +€ 20.005
stijging van € 20.005 (+10,2%), van € 196.811 naar € 216.816
waarvan Beschikbare reserves: +€ 20.005
- Overige schulden -€ 3.000
daling van € 3.000 (-100,0%), van € 3.000 naar € 0
- Bruto bedrijfsmarge -€ 62.012
daling van € 62.012 (-64,4%), van € 96.264 naar € 34.253
- Belastingen -€ 14.026
daling van € 14.026 (-56,1%), van € 25.013 naar € 10.987
- Financiële opbrengsten -€ 1.789
daling van € 1.789 (-70,8%), van € 2.525 naar € 736
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Kasstroombrug afgeleid
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 216.469 | € 233.342 | +€ 16.872 | +7,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 7.402 | € 4.489 | -€ 2.912 | -39,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 7.402 | € 4.489 | -€ 2.912 | -39,3% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 233 | € 0 | -€ 233 | -100,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 7.169 | € 4.489 | -€ 2.680 | -37,4% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 209.068 | € 228.852 | +€ 19.785 | +9,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 32.113 | € 16.579 | -€ 15.534 | -48,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 27.928 | € 8.426 | -€ 19.502 | -69,8% |
| Overige vorderingen | 41 | € 4.185 | € 8.153 | +€ 3.968 | +94,8% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 18.389 | € 22.887 | +€ 4.498 | +24,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 156.947 | € 189.254 | +€ 32.307 | +20,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.618 | € 132 | -€ 1.486 | -91,8% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 216.469 | € 233.342 | +€ 16.872 | +7,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 201.811 | € 221.816 | +€ 20.005 | +9,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 5.000 | € 5.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 196.811 | € 216.816 | +€ 20.005 | +10,2% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 5.874 | € 5.874 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 190.936 | € 210.941 | +€ 20.005 | +10,5% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | € 0 | = | |
| Schulden | 17/49 | € 14.659 | € 11.526 | -€ 3.133 | -21,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 14.659 | € 11.526 | -€ 3.133 | -21,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.737 | € 515 | -€ 1.222 | -70,4% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.737 | € 515 | -€ 1.222 | -70,4% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 9.921 | € 11.011 | +€ 1.089 | +11,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 9.921 | € 8.761 | -€ 1.161 | -11,7% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 2.250 | +€ 2.250 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 3.000 | € 0 | -€ 3.000 | -100,0% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 9.248 | € 0 | -€ 9.248 | -100,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 3.681 | € 2.912 | -€ 768 | -20,9% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 561 | € 520 | -€ 41 | -7,3% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 96.264 | € 34.253 | -€ 62.012 | -64,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 92.023 | € 30.821 | -€ 61.202 | -66,5% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 2.525 | € 736 | -€ 1.789 | -70,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 2.525 | € 736 | -€ 1.789 | -70,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 117 | € 565 | +€ 448 | +382,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 117 | € 565 | +€ 448 | +382,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 94.431 | € 30.992 | -€ 63.439 | -67,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 25.013 | € 10.987 | -€ 14.026 | -56,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 69.418 | € 20.005 | -€ 49.413 | -71,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 69.418 | € 20.005 | -€ 49.413 | -71,2% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 12 oktober 2026 via checked.be.