WASP: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
WASP
Grootste bewegingen
- Geldbeleggingen +€ 200.000
nieuw in 2025: € 200.000
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 197.363
daling van € 197.363 (-82,3%), van € 239.841 naar € 42.478
waarvan Overige vorderingen: -€ 199.885
- Liquide middelen +€ 150.945
stijging van € 150.945 (+26,4%), van € 571.951 naar € 722.896
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 197.363) en Resultaat van het boekjaar (+€ 103.316)
- Reserves +€ 103.316
stijging van € 103.316 (+17,0%), van € 609.125 naar € 712.442
waarvan Beschikbare reserves: +€ 103.316
- Handelsschulden +€ 33.054
stijging van € 33.054 (+91,6%), van € 36.090 naar € 69.144
- Overlopende rekeningen (passiva) +€ 10.051
stijging van € 10.051 (+5.229%), van € 192 naar € 10.243
- Personeelskosten +€ 49.508
stijging van € 49.508 (+52,2%), van € 94.848 naar € 144.355
- Bruto bedrijfsmarge +€ 29.794
stijging van € 29.794 (+11,2%), van € 266.970 naar € 296.765
- Waardeverminderingen -€ 5.996
daling van € 5.996, van € 2.998 naar -€ 2.998
- Belastingen -€ 4.672
daling van € 4.672 (-11,5%), van € 40.753 naar € 36.081
- Financiële kosten +€ 3.018
stijging van € 3.018 (+30,0%), van € 10.042 naar € 13.060
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 820.413 | € 972.758 | +€ 152.345 | +18,6% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 820.413 | € 972.758 | +€ 152.345 | +18,6% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 239.841 | € 42.478 | -€ 197.363 | -82,3% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 35.340 | € 37.861 | +€ 2.522 | +7,1% |
| Overige vorderingen | 41 | € 204.502 | € 4.617 | -€ 199.885 | -97,7% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | - | € 200.000 | +€ 200.000 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 571.951 | € 722.896 | +€ 150.945 | +26,4% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 8.620 | € 7.384 | -€ 1.237 | -14,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 820.413 | € 972.758 | +€ 152.345 | +18,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 627.725 | € 731.042 | +€ 103.316 | +16,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 609.125 | € 712.442 | +€ 103.316 | +17,0% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 7.121 | € 7.121 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 602.005 | € 705.321 | +€ 103.316 | +17,2% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | - | = | |
| Schulden | 17/49 | € 192.688 | € 241.716 | +€ 49.029 | +25,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 192.495 | € 231.474 | +€ 38.978 | +20,2% |
| Handelsschulden | 44 | € 36.090 | € 69.144 | +€ 33.054 | +91,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 36.090 | € 69.144 | +€ 33.054 | +91,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 21.679 | € 27.342 | +€ 5.663 | +26,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 6.551 | € 4.546 | -€ 2.005 | -30,6% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 15.128 | € 22.796 | +€ 7.668 | +50,7% |
| Overige schulden | 47/48 | € 134.727 | € 134.988 | +€ 261 | +0,2% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 192 | € 10.243 | +€ 10.051 | +5.229% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | - | € 1.240 | +€ 1.240 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 94.848 | € 144.355 | +€ 49.508 | +52,2% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 0 | - | = | |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen) | 631/4 | € 2.998 | -€ 2.998 | -€ 5.996 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.903 | € 3.671 | +€ 1.768 | +92,9% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 266.970 | € 296.765 | +€ 29.794 | +11,2% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 167.222 | € 151.736 | -€ 15.486 | -9,3% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 2.826 | € 721 | -€ 2.105 | -74,5% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 2.826 | € 721 | -€ 2.105 | -74,5% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 10.042 | € 13.060 | +€ 3.018 | +30,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 10.042 | € 13.060 | +€ 3.018 | +30,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 160.005 | € 139.397 | -€ 20.608 | -12,9% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 40.753 | € 36.081 | -€ 4.672 | -11,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 119.252 | € 103.316 | -€ 15.936 | -13,4% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 119.252 | € 103.316 | -€ 15.936 | -13,4% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.