VUUR: wat veranderde er
VUUR
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 54.079
daling van € 54.079 (-76,1%), van € 71.038 naar € 16.959
waarvan Leasing en soortgelijke rechten: -€ 59.700
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 25.539
stijging van € 25.539 (+190%), van € 13.409 naar € 38.948
waarvan Overige vorderingen: +€ 19.189
- Overlopende rekeningen (activa) -€ 8.586
daling van € 8.586 (-27,0%), van € 31.763 naar € 23.177
- Liquide middelen +€ 2.185
stijging van € 2.185 (+19,5%), van € 11.214 naar € 13.399
vooral door Investeringen in vaste activa (netto) (+€ 50.861) en Resultaat van het boekjaar (+€ 33.379)
- Schulden op meer dan één jaar -€ 43.105
daling van € 43.105 (-100%), van € 43.105 naar € 0
- Overgedragen winst (verlies) +€ 33.379
stijging van € 33.379 (+57,4%), van -€ 58.114 naar -€ 24.735
- Overige schulden -€ 21.621
daling van € 21.621 (-30,3%), van € 71.334 naar € 49.713
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 7.181
daling van € 7.181 (-25,2%), van € 28.545 naar € 21.364
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 4.433
stijging van € 4.433 (+86,3%), van € 5.140 naar € 9.573
- Financiële kosten -€ 47.705
daling van € 47.705 (-93,9%), van € 50.814 naar € 3.110
- Belastingen +€ 11.157
stijging van € 11.157 (+514%), van € 2.171 naar € 13.327
- Bruto bedrijfsmarge -€ 5.729
daling van € 5.729 (-7,0%), van € 81.646 naar € 75.917
- Afschrijvingen -€ 5.382
daling van € 5.382 (-61,2%), van € 8.800 naar € 3.418
- Andere bedrijfskosten -€ 3.743
daling van € 3.743 (-53,6%), van € 6.984 naar € 3.241
Evolutie van het resultaat, 2025 tot 2026
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2025 en 2026 en het resultaat van 2026. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2025 | 2026 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 141.096 | € 105.954 | -€ 35.142 | -24,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 71.238 | € 16.959 | -€ 54.279 | -76,2% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 71.038 | € 16.959 | -€ 54.079 | -76,1% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 2.885 | € 1.522 | -€ 1.362 | -47,2% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 732 | € 460 | -€ 272 | -37,2% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 59.700 | € 0 | -€ 59.700 | -100% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 7.721 | € 14.976 | +€ 7.255 | +94,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 200 | € 0 | -€ 200 | -100% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 69.858 | € 88.996 | +€ 19.137 | +27,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 13.409 | € 38.948 | +€ 25.539 | +190% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 9.075 | € 15.425 | +€ 6.350 | +70,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 4.334 | € 23.523 | +€ 19.189 | +443% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 13.472 | € 13.472 | = | 0,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 11.214 | € 13.399 | +€ 2.185 | +19,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 31.763 | € 23.177 | -€ 8.586 | -27,0% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 141.096 | € 105.954 | -€ 35.142 | -24,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 8.884 | € 24.495 | +€ 33.379 | |
| Inbreng | 10/11 | € 12.000 | € 12.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 37.230 | € 37.230 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 172 | € 172 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 172 | € 172 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 37.058 | € 37.058 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 58.114 | -€ 24.735 | +€ 33.379 | +57,4% |
| Schulden | 17/49 | € 149.980 | € 81.460 | -€ 68.521 | -45,7% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 43.105 | € 0 | -€ 43.105 | -100% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 43.105 | € 0 | -€ 43.105 | -100% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 106.875 | € 81.460 | -€ 25.416 | -23,8% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 28.545 | € 21.364 | -€ 7.181 | -25,2% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.857 | € 810 | -€ 1.047 | -56,4% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.857 | € 810 | -€ 1.047 | -56,4% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 5.140 | € 9.573 | +€ 4.433 | +86,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 5.140 | € 9.573 | +€ 4.433 | +86,3% |
| Overige schulden | 47/48 | € 71.334 | € 49.713 | -€ 21.621 | -30,3% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 9.881 | € 0 | -€ 9.881 | -100% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 8.800 | € 3.418 | -€ 5.382 | -61,2% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 6.984 | € 3.241 | -€ 3.743 | -53,6% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 10.124 | € 20.608 | +€ 10.484 | +104% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 81.646 | € 75.917 | -€ 5.729 | -7,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 55.738 | € 48.650 | -€ 7.088 | -12,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 15 | € 1.166 | +€ 1.151 | +7.854% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 15 | € 1.166 | +€ 1.151 | +7.854% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 50.814 | € 3.110 | -€ 47.705 | -93,9% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 50.814 | € 3.110 | -€ 47.705 | -93,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 4.938 | € 46.706 | +€ 41.768 | +846% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 2.171 | € 13.327 | +€ 11.157 | +514% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 2.767 | € 33.379 | +€ 30.612 | +1.106% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 2.767 | € 33.379 | +€ 30.612 | +1.106% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 maart 2025 en 31 maart 2026. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.