VREUGBERG: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
VREUGBERG
Grootste bewegingen
Geen actiefpost bewoog meer dan 1% van het balanstotaal.
Geen passiefpost bewoog meer dan 1% van het balanstotaal.
- Financiële opbrengsten -€ 795.326
daling van € 795.326 (-35,8%), van € 2,2 mln naar € 1,4 mln
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 46.288.176 | € 46.685.554 | +€ 397.377 | +0,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 45.927.379 | € 45.927.379 | = | 0,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 45.927.379 | € 45.927.379 | = | 0,0% |
| Verbonden ondernemingen | 280/1 | € 45.927.379 | € 45.927.379 | = | 0,0% |
| Deelnemingen | 280 | € 45.927.379 | € 45.927.379 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 360.797 | € 758.174 | +€ 397.377 | +110% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 0 | € 0 | = | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 360.797 | € 758.174 | +€ 397.377 | +110% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 46.288.176 | € 46.685.554 | +€ 397.377 | +0,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 46.184.459 | € 46.154.479 | -€ 29.980 | -0,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 110.020 | € 110.020 | = | 0,0% |
| Herwaarderingsmeerwaarden | 12 | € 23.455.079 | € 23.455.079 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 22.619.361 | € 22.589.380 | -€ 29.980 | -0,1% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 22.619.361 | € 22.589.380 | -€ 29.980 | -0,1% |
| Schulden | 17/49 | € 103.717 | € 531.075 | +€ 427.357 | +412% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 2.553 | € 437.447 | +€ 434.894 | +17.033% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.553 | € 8.875 | +€ 6.322 | +248% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.553 | € 8.875 | +€ 6.322 | +248% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | - | € 428.571 | +€ 428.571 | |
| Belastingen | 450/3 | - | € 428.571 | +€ 428.571 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 101.164 | € 93.628 | -€ 7.536 | -7,4% |
| Bedrijfsopbrengsten | 70/76A | - | € 18.414 | +€ 18.414 | |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | - | € 18.414 | +€ 18.414 | |
| Bedrijfskosten | 60/66A | € 72.143 | € 46.862 | -€ 25.281 | -35,0% |
| Diensten en diverse goederen | 61 | € 71.035 | € 45.720 | -€ 25.315 | -35,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.108 | € 1.143 | +€ 35 | +3,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 72.143 | -€ 28.449 | +€ 43.694 | +60,6% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 2.223.897 | € 1.428.571 | -€ 795.326 | -35,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 2.223.897 | € 1.428.571 | -€ 795.326 | -35,8% |
| Opbrengsten uit financiële vaste activa | 750 | € 2.223.897 | € 1.428.571 | -€ 795.326 | -35,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.511 | € 1.531 | +€ 20 | +1,3% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.511 | € 1.531 | +€ 20 | +1,3% |
| Kosten van schulden | 650 | € 0 | - | = | |
| Andere financiële kosten | 652/9 | € 1.511 | € 1.531 | +€ 20 | +1,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 2.150.243 | € 1.398.591 | -€ 751.652 | -35,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 2.150.243 | € 1.398.591 | -€ 751.652 | -35,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 2.150.243 | € 1.398.591 | -€ 751.652 | -35,0% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.