VR-it: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
VR-it
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 53.326
stijging van € 53.326 (+96,7%), van € 55.141 naar € 108.467
vooral door Overige schulden (+€ 119.432) en Resultaat van het boekjaar (+€ 46.272)
- Overige schulden +€ 119.432
stijging van € 119.432 (+2.997%), van € 3.985 naar € 123.416
- Reserves -€ 93.728
daling van € 93.728 (-7,4%), van € 1,3 mln naar € 1,2 mln
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 19.270
stijging van € 19.270 (+213%), van € 9.058 naar € 28.327
- Bruto bedrijfsmarge -€ 31.834
daling van € 31.834 (-28,4%), van € 112.095 naar € 80.261
- Belastingen -€ 7.940
daling van € 7.940 (-30,9%), van € 25.673 naar € 17.734
- Afschrijvingen +€ 1.829
stijging van € 1.829 (+14,7%), van € 12.478 naar € 14.307
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.307.933 | € 1.360.683 | +€ 52.750 | +4,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.233.623 | € 1.221.489 | -€ 12.133 | -1,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 60.333 | € 48.199 | -€ 12.133 | -20,1% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 2.000 | € 2.475 | +€ 476 | +23,8% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 48.989 | € 38.310 | -€ 10.680 | -21,8% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 9.344 | € 7.414 | -€ 1.929 | -20,6% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 1.173.290 | € 1.173.290 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 74.310 | € 139.193 | +€ 64.883 | +87,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 16.940 | € 28.193 | +€ 11.253 | +66,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 16.940 | € 18.193 | +€ 1.253 | +7,4% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 10.000 | +€ 10.000 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 55.141 | € 108.467 | +€ 53.326 | +96,7% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.229 | € 2.533 | +€ 304 | +13,6% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.307.933 | € 1.360.683 | +€ 52.750 | +4,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 1.284.609 | € 1.190.881 | -€ 93.728 | -7,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.266.009 | € 1.172.281 | -€ 93.728 | -7,4% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 1.266.009 | € 1.172.281 | -€ 93.728 | -7,4% |
| Schulden | 17/49 | € 23.324 | € 169.801 | +€ 146.477 | +628% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 23.324 | € 169.801 | +€ 146.477 | +628% |
| Handelsschulden | 44 | € 10.282 | € 18.058 | +€ 7.776 | +75,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 10.282 | € 18.058 | +€ 7.776 | +75,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 9.058 | € 28.327 | +€ 19.270 | +213% |
| Belastingen | 450/3 | € 9.058 | € 28.327 | +€ 19.270 | +213% |
| Overige schulden | 47/48 | € 3.985 | € 123.416 | +€ 119.432 | +2.997% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 12.478 | € 14.307 | +€ 1.829 | +14,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.591 | € 1.857 | +€ 266 | +16,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 112.095 | € 80.261 | -€ 31.834 | -28,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 98.025 | € 64.097 | -€ 33.929 | -34,6% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 102 | € 91 | -€ 11 | -11,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 102 | € 91 | -€ 11 | -11,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 97.923 | € 64.006 | -€ 33.917 | -34,6% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 25.673 | € 17.734 | -€ 7.940 | -30,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 72.250 | € 46.272 | -€ 25.978 | -36,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 72.250 | € 46.272 | -€ 25.978 | -36,0% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 13 oktober 2026 via checked.be.