VR-HUT: wat veranderde er
VR-HUT
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 47.145
daling van € 47.145 (-68,7%), van € 68.660 naar € 21.515
waarvan Overige vorderingen: -€ 40.244
- Liquide middelen +€ 18.704
stijging van € 18.704 (+135%), van € 13.804 naar € 32.508
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 47.145) en Afschrijvingen (+€ 9.931)
- Immateriële vaste activa -€ 3.333
daling van € 3.333 (-50,1%), van € 6.658 naar € 3.324
- Materiële vaste activa -€ 2.039
daling van € 2.039 (-11,0%), van € 18.594 naar € 16.555
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 1.572
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 42.360
daling van € 42.360 (-79,3%), van € 53.432 naar € 11.072
waarvan Belastingen: -€ 37.066
- Overgedragen winst (verlies) +€ 6.477
stijging van € 6.477 (+24,6%), van € 26.279 naar € 32.757
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 2.500
stijging van € 2.500 (+26,4%), van € 9.459 naar € 11.959
- Bruto bedrijfsmarge +€ 12.278
stijging van € 12.278 (+10,9%), van € 112.463 naar € 124.741
- Afschrijvingen -€ 3.414
daling van € 3.414 (-25,6%), van € 13.345 naar € 9.931
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 120.392 | € 86.060 | -€ 34.332 | -28,5% |
| Vaste activa | 21/28 | € 37.677 | € 31.787 | -€ 5.891 | -15,6% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 6.658 | € 3.324 | -€ 3.333 | -50,1% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 18.594 | € 16.555 | -€ 2.039 | -11,0% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 14.498 | € 14.369 | -€ 129 | -0,9% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 3.160 | € 1.588 | -€ 1.572 | -49,7% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 935 | € 598 | -€ 337 | -36,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 12.426 | € 11.907 | -€ 519 | -4,2% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 82.714 | € 54.273 | -€ 28.441 | -34,4% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 250 | € 250 | = | 0,0% |
| Voorraden | 30/36 | € 250 | € 250 | = | 0,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 68.660 | € 21.515 | -€ 47.145 | -68,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 23.256 | € 16.354 | -€ 6.902 | -29,7% |
| Overige vorderingen | 41 | € 45.405 | € 5.161 | -€ 40.244 | -88,6% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 13.804 | € 32.508 | +€ 18.704 | +135% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 120.392 | € 86.060 | -€ 34.332 | -28,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 46.739 | € 53.217 | +€ 6.477 | +13,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 18.600 | - | -€ 18.600 | |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 18.600 | - | -€ 18.600 | |
| Reserves | 13 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 1.860 | - | -€ 1.860 | |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | - | € 1.860 | +€ 1.860 | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 26.279 | € 32.757 | +€ 6.477 | +24,6% |
| Schulden | 17/49 | € 73.652 | € 32.843 | -€ 40.809 | -55,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 73.652 | € 32.843 | -€ 40.809 | -55,4% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 9.459 | € 11.959 | +€ 2.500 | +26,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 10.762 | € 9.813 | -€ 949 | -8,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 10.762 | € 9.813 | -€ 949 | -8,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 53.432 | € 11.072 | -€ 42.360 | -79,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 39.718 | € 2.653 | -€ 37.066 | -93,3% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 13.713 | € 8.419 | -€ 5.295 | -38,6% |
| Overige schulden | 47/48 | € 0 | - | = | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 101.480 | € 101.638 | +€ 158 | +0,2% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 13.345 | € 9.931 | -€ 3.414 | -25,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.181 | € 1.796 | +€ 615 | +52,0% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 35 | +€ 35 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 112.463 | € 124.741 | +€ 12.278 | +10,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 3.544 | € 11.342 | +€ 14.885 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 31 | € 175 | +€ 144 | +467% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 31 | € 175 | +€ 144 | +467% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 4.289 | € 4.833 | +€ 544 | +12,7% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 4.289 | € 4.833 | +€ 544 | +12,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 7.802 | € 6.684 | +€ 14.486 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 196 | € 206 | +€ 10 | +5,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 7.998 | € 6.477 | +€ 14.475 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 7.998 | € 6.477 | +€ 14.475 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.