VOSKAPEL: wat veranderde er
VOSKAPEL
Grootste bewegingen
Geen actiefpost bewoog meer dan 1% van het balanstotaal.
- Overige schulden -€ 44.500
daling van € 44.500 (-5,7%), van € 784.051 naar € 739.551
- Reserves +€ 31.774
stijging van € 31.774 (+7,7%), van € 411.499 naar € 443.272
waarvan Beschikbare reserves: +€ 31.774
- Andere bedrijfskosten +€ 5.084
stijging van € 5.084 (+462%), van € 1.101 naar € 6.184
- Belastingen -€ 803
daling van € 803 (-6,3%), van € 12.704 naar € 11.901
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 2.089.160 | € 2.085.085 | -€ 4.076 | -0,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 932.925 | € 930.339 | -€ 2.586 | -0,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 39.608 | € 37.022 | -€ 2.586 | -6,5% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 39.608 | € 37.022 | -€ 2.586 | -6,5% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 893.317 | € 893.317 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 1.156.235 | € 1.154.746 | -€ 1.490 | -0,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 1.153.841 | € 1.153.841 | = | 0,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.153.841 | € 1.153.841 | = | 0,0% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 240 | € 241 | +€ 1 | +0,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 2.154 | € 663 | -€ 1.491 | -69,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 2.089.160 | € 2.085.085 | -€ 4.076 | -0,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 1.210.445 | € 1.242.219 | +€ 31.774 | +2,6% |
| Inbreng | 10/11 | € 798.947 | € 798.947 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 798.947 | € 798.947 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 798.947 | € 798.947 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 411.499 | € 443.272 | +€ 31.774 | +7,7% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 79.895 | € 79.895 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 79.895 | € 79.895 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 331.604 | € 363.378 | +€ 31.774 | +9,6% |
| Schulden | 17/49 | € 878.715 | € 842.866 | -€ 35.849 | -4,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 79.002 | € 79.002 | = | 0,0% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 79.002 | € 79.002 | = | 0,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 799.027 | € 763.864 | -€ 35.162 | -4,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 12.271 | € 12.411 | +€ 141 | +1,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 12.271 | € 12.411 | +€ 141 | +1,1% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 2.704 | € 11.901 | +€ 9.197 | +340% |
| Belastingen | 450/3 | € 2.704 | € 11.901 | +€ 9.197 | +340% |
| Overige schulden | 47/48 | € 784.051 | € 739.551 | -€ 44.500 | -5,7% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 687 | - | -€ 687 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.586 | € 2.586 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.101 | € 6.184 | +€ 5.084 | +462% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 53.313 | € 52.962 | -€ 351 | -0,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 49.626 | € 44.192 | -€ 5.434 | -11,0% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 7 | € 114 | +€ 106 | +1.439% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 7 | € 114 | +€ 106 | +1.439% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 343 | € 630 | +€ 287 | +83,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 343 | € 630 | +€ 287 | +83,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 49.291 | € 43.675 | -€ 5.615 | -11,4% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 12.704 | € 11.901 | -€ 803 | -6,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 36.586 | € 31.774 | -€ 4.812 | -13,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 36.586 | € 31.774 | -€ 4.812 | -13,2% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 6 november 2026 via checked.be.