VK-TRAILERS: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
VK-TRAILERS
Grootste bewegingen
- Vorderingen op meer dan één jaar -€ 60.000
niet meer vermeld in 2025 (was € 60.000)
- Liquide middelen +€ 32.542
stijging van € 32.542 (+16,5%), van € 197.070 naar € 229.611
vooral door Vorderingen op meer dan één jaar (+€ 60.000) en Resultaat van het boekjaar (+€ 57.351)
- Reserves -€ 20.649
daling van € 20.649 (-5,8%), van € 357.961 naar € 337.311
- Schulden op meer dan één jaar -€ 19.194
daling van € 19.194 (-8,4%), van € 227.156 naar € 207.962
- Handelsschulden +€ 17.159
stijging van € 17.159 (+1.158%), van € 1.481 naar € 18.641
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 16.722
daling van € 16.722 (-43,1%), van € 38.838 naar € 22.115
waarvan Belastingen: -€ 16.722
- Bruto bedrijfsmarge -€ 43.471
daling van € 43.471 (-27,5%), van € 158.334 naar € 114.862
- Belastingen -€ 14.006
daling van € 14.006 (-29,6%), van € 47.296 naar € 33.290
- Afschrijvingen +€ 1.652
stijging van € 1.652 (+9,8%), van € 16.902 naar € 18.555
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 662.984 | € 624.169 | -€ 38.815 | -5,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 375.222 | € 369.956 | -€ 5.266 | -1,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 375.222 | € 369.956 | -€ 5.266 | -1,4% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 365.628 | € 354.887 | -€ 10.741 | -2,9% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 9.595 | € 15.069 | +€ 5.475 | +57,1% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 287.762 | € 254.213 | -€ 33.548 | -11,7% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 60.000 | - | -€ 60.000 | |
| Overige vorderingen | 291 | € 60.000 | - | -€ 60.000 | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 28.202 | € 21.807 | -€ 6.395 | -22,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 17.240 | € 19.505 | +€ 2.265 | +13,1% |
| Overige vorderingen | 41 | € 10.962 | € 2.302 | -€ 8.660 | -79,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 197.070 | € 229.611 | +€ 32.542 | +16,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.490 | € 2.795 | +€ 305 | +12,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 662.984 | € 624.169 | -€ 38.815 | -5,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 376.561 | € 355.911 | -€ 20.649 | -5,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 357.961 | € 337.311 | -€ 20.649 | -5,8% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 357.961 | € 337.311 | -€ 20.649 | -5,8% |
| Schulden | 17/49 | € 286.423 | € 268.258 | -€ 18.165 | -6,3% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 227.156 | € 207.962 | -€ 19.194 | -8,4% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 227.156 | € 207.962 | -€ 19.194 | -8,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 59.267 | € 59.950 | +€ 682 | +1,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 18.948 | € 19.194 | +€ 245 | +1,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.481 | € 18.641 | +€ 17.159 | +1.158% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.481 | € 18.641 | +€ 17.159 | +1.158% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 38.838 | € 22.115 | -€ 16.722 | -43,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 35.838 | € 19.115 | -€ 16.722 | -46,7% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | - | € 346 | +€ 346 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 16.902 | € 18.555 | +€ 1.652 | +9,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.948 | € 1.897 | -€ 52 | -2,6% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 158.334 | € 114.862 | -€ 43.471 | -27,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 139.483 | € 94.411 | -€ 45.072 | -32,3% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 2.504 | € 2.027 | -€ 477 | -19,0% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 2.504 | € 2.027 | -€ 477 | -19,0% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 4.398 | € 5.798 | +€ 1.399 | +31,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 4.398 | € 5.798 | +€ 1.399 | +31,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 137.589 | € 90.640 | -€ 46.948 | -34,1% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 47.296 | € 33.290 | -€ 14.006 | -29,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 90.293 | € 57.351 | -€ 32.942 | -36,5% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 90.293 | € 57.351 | -€ 32.942 | -36,5% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.