Verifin: wat veranderde er
Verifin
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 170.707
daling van € 170.707 (-51,8%), van € 329.623 naar € 158.916
waarvan Handelsvorderingen: -€ 106.622
- Materiële vaste activa +€ 32.400
nieuw in 2026: € 32.400
- Liquide middelen -€ 25.144
daling van € 25.144 (-14,7%), van € 170.548 naar € 145.404
vooral door Overige schulden (-€ 162.827) en Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 38.438)
- Geldbeleggingen +€ 25.000
nieuw in 2026: € 25.000
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 5.851
stijging van € 5.851, van € 0 naar € 5.851
- Overige schulden -€ 162.827
daling van € 162.827 (-100%), van € 162.827 naar € 0
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 29.361
nieuw in 2026: € 29.361
waarvan Belastingen: +€ 26.349
- Overlopende rekeningen (passiva) -€ 23.974
daling van € 23.974 (-44,2%), van € 54.276 naar € 30.301
- Schulden op meer dan één jaar +€ 19.862
nieuw in 2026: € 19.862
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 7.209
nieuw in 2026: € 7.209
- Bruto bedrijfsmarge -€ 137.615
daling van € 137.615 (-81,8%), van € 168.291 naar € 30.675
- Personeelskosten +€ 23.960
nieuw in 2026: € 23.960
- Waardeverminderingen -€ 4.945
daling van € 4.945 (-100%), van € 4.945 naar € 0
- Afschrijvingen +€ 3.188
nieuw in 2026: € 3.188
Evolutie van het resultaat, 30-06-2025 tot 30-06-2026
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 30-06-2025 en 30-06-2026 en het resultaat van 30-06-2026. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 30-06-2025 | 30-06-2026 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 500.171 | € 370.421 | -€ 129.750 | -25,9% |
| Vaste activa | 21/28 | - | € 35.250 | +€ 35.250 | |
| Materiële vaste activa | 22/27 | - | € 32.400 | +€ 32.400 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | - | € 32.400 | +€ 32.400 | |
| Financiële vaste activa | 28 | - | € 2.850 | +€ 2.850 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 500.171 | € 335.171 | -€ 165.000 | -33,0% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 0 | - | = | |
| Bestellingen in uitvoering | 37 | € 0 | - | = | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 329.623 | € 158.916 | -€ 170.707 | -51,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 265.525 | € 158.903 | -€ 106.622 | -40,2% |
| Overige vorderingen | 41 | € 64.098 | € 13 | -€ 64.085 | -100,0% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | - | € 25.000 | +€ 25.000 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 170.548 | € 145.404 | -€ 25.144 | -14,7% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 0 | € 5.851 | +€ 5.851 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 500.171 | € 370.421 | -€ 129.750 | -25,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 23.730 | € 24.322 | +€ 593 | +2,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 5.130 | € 5.722 | +€ 593 | +11,6% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 5.130 | € 5.722 | +€ 593 | +11,6% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | € 0 | = | |
| Schulden | 17/49 | € 476.441 | € 346.098 | -€ 130.343 | -27,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | - | € 19.862 | +€ 19.862 | |
| Financiële schulden | 170/4 | - | € 19.862 | +€ 19.862 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 422.165 | € 295.935 | -€ 126.230 | -29,9% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | - | € 7.209 | +€ 7.209 | |
| Handelsschulden | 44 | € 259.338 | € 259.365 | +€ 27 | 0,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 259.338 | € 259.365 | +€ 27 | 0,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | - | € 29.361 | +€ 29.361 | |
| Belastingen | 450/3 | - | € 26.349 | +€ 26.349 | |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 3.011 | +€ 3.011 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 162.827 | € 0 | -€ 162.827 | -100% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 54.276 | € 30.301 | -€ 23.974 | -44,2% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | - | € 23.960 | +€ 23.960 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | - | € 3.188 | +€ 3.188 | |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen) | 631/4 | € 4.945 | € 0 | -€ 4.945 | -100% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 319 | € 927 | +€ 607 | +190% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 168.291 | € 30.675 | -€ 137.615 | -81,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 163.026 | € 2.601 | -€ 160.426 | -98,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 111 | € 88 | -€ 22 | -20,3% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 111 | € 88 | -€ 22 | -20,3% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 310 | € 771 | +€ 462 | +149% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 310 | € 771 | +€ 462 | +149% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 162.827 | € 1.918 | -€ 160.910 | -98,8% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 0 | € 1.325 | +€ 1.325 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 162.827 | € 593 | -€ 162.235 | -99,6% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 162.827 | € 593 | -€ 162.235 | -99,6% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2025 en 30 juni 2026. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.