VAMUTRANS: wat veranderde er
VAMUTRANS
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 61.019
stijging van € 61.019 (+22,8%), van € 267.742 naar € 328.761
waarvan Leasing en soortgelijke rechten: +€ 109.913
- Liquide middelen +€ 48.607
stijging van € 48.607 (+567%), van € 8.566 naar € 57.173
vooral door Afschrijvingen (+€ 83.385) en Schulden op meer dan één jaar (+€ 76.180)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 8.137
stijging van € 8.137 (+2,8%), van € 288.612 naar € 296.749
waarvan Handelsvorderingen: +€ 48.178
- Schulden op meer dan één jaar +€ 76.180
nieuw in 2025: € 76.180
- Reserves +€ 42.468
stijging van € 42.468 (+30,5%), van € 139.432 naar € 181.900
- Overige schulden -€ 40.051
daling van € 40.051 (-32,8%), van € 122.023 naar € 81.972
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 19.890
nieuw in 2025: € 19.890
- Overlopende rekeningen (passiva) +€ 8.742
stijging van € 8.742 (+333%), van € 2.629 naar € 11.371
- Bruto bedrijfsmarge +€ 62.172
stijging van € 62.172 (+39,2%), van € 158.564 naar € 220.736
- Afschrijvingen +€ 47.674
stijging van € 47.674 (+133%), van € 35.711 naar € 83.385
- Personeelskosten -€ 14.263
daling van € 14.263 (-16,2%), van € 87.962 naar € 73.699
- Financiële kosten +€ 6.017
stijging van € 6.017 (+698%), van € 862 naar € 6.879
- Belastingen +€ 5.676
stijging van € 5.676 (+78,5%), van € 7.229 naar € 12.905
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 593.935 | € 711.152 | +€ 117.217 | +19,7% |
| Vaste activa | 21/28 | € 278.175 | € 339.059 | +€ 60.884 | +21,9% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 267.742 | € 328.761 | +€ 61.019 | +22,8% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 39.671 | € 32.811 | -€ 6.860 | -17,3% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 3.114 | € 1.355 | -€ 1.759 | -56,5% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 224.957 | € 184.682 | -€ 40.275 | -17,9% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | - | € 109.913 | +€ 109.913 | |
| Financiële vaste activa | 28 | € 10.433 | € 10.298 | -€ 135 | -1,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 315.760 | € 372.093 | +€ 56.333 | +17,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 288.612 | € 296.749 | +€ 8.137 | +2,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 242.595 | € 290.773 | +€ 48.178 | +19,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 46.017 | € 5.976 | -€ 40.041 | -87,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 8.566 | € 57.173 | +€ 48.607 | +567% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 18.582 | € 18.171 | -€ 411 | -2,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 593.935 | € 711.152 | +€ 117.217 | +19,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 193.018 | € 235.486 | +€ 42.468 | +22,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 20.000 | € 20.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 139.432 | € 181.900 | +€ 42.468 | +30,5% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 139.432 | € 181.900 | +€ 42.468 | +30,5% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 33.586 | € 33.586 | -€ 0 | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 400.917 | € 475.666 | +€ 74.749 | +18,6% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | - | € 76.180 | +€ 76.180 | |
| Financiële schulden | 170/4 | - | € 76.180 | +€ 76.180 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 398.288 | € 388.115 | -€ 10.173 | -2,6% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | - | € 19.890 | +€ 19.890 | |
| Handelsschulden | 44 | € 265.360 | € 269.472 | +€ 4.112 | +1,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 265.360 | € 269.472 | +€ 4.112 | +1,5% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 10.905 | € 16.780 | +€ 5.875 | +53,9% |
| Belastingen | 450/3 | € 5.578 | € 12.255 | +€ 6.677 | +120% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 5.327 | € 4.525 | -€ 802 | -15,1% |
| Overige schulden | 47/48 | € 122.023 | € 81.972 | -€ 40.051 | -32,8% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 2.629 | € 11.371 | +€ 8.742 | +333% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 20.000 | € 48.000 | +€ 28.000 | +140% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 87.962 | € 73.699 | -€ 14.263 | -16,2% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 35.711 | € 83.385 | +€ 47.674 | +133% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.781 | € 1.400 | -€ 381 | -21,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 158.564 | € 220.736 | +€ 62.172 | +39,2% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 33.110 | € 62.252 | +€ 29.142 | +88,0% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 0 | +€ 0 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 0 | +€ 0 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 862 | € 6.879 | +€ 6.017 | +698% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 862 | € 6.879 | +€ 6.017 | +698% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 32.248 | € 55.373 | +€ 23.125 | +71,7% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 7.229 | € 12.905 | +€ 5.676 | +78,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 25.019 | € 42.468 | +€ 17.449 | +69,7% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 25.019 | € 42.468 | +€ 17.449 | +69,7% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.