V.R.C.: wat veranderde er
V.R.C.
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 129.006
stijging van € 129.006 (+16,0%), van € 806.622 naar € 935.628
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 67.995
- Liquide middelen +€ 121.660
stijging van € 121.660 (+5,7%), van € 2,1 mln naar € 2,2 mln
vooral door Afschrijvingen (+€ 818.264) en Resultaat van het boekjaar (+€ 321.747)
- Reserves +€ 160.064
stijging van € 160.064 (+5,2%), van € 3,1 mln naar € 3,2 mln
waarvan Beschikbare reserves: +€ 160.064
- Handelsschulden +€ 119.553
stijging van € 119.553 (+99,4%), van € 120.287 naar € 239.841
- Overgedragen winst (verlies) -€ 38.318
daling van € 38.318 (-63,8%), van € 60.064 naar € 21.747
- Afschrijvingen -€ 140.938
daling van € 140.938 (-14,7%), van € 959.202 naar € 818.264
- Bruto bedrijfsmarge -€ 89.905
daling van € 89.905 (-6,5%), van € 1,4 mln naar € 1,3 mln
- Belastingen +€ 32.733
stijging van € 32.733 (+33,7%), van € 97.259 naar € 129.992
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 3.335.724 | € 3.556.827 | +€ 221.103 | +6,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 807.022 | € 936.028 | +€ 129.006 | +16,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 806.622 | € 935.628 | +€ 129.006 | +16,0% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 206.388 | € 267.988 | +€ 61.600 | +29,8% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 1.178 | € 589 | -€ 589 | -50,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 599.056 | € 667.051 | +€ 67.995 | +11,4% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 400 | € 400 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 2.528.702 | € 2.620.799 | +€ 92.097 | +3,6% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 407.988 | € 378.425 | -€ 29.563 | -7,2% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 240.723 | € 201.160 | -€ 39.563 | -16,4% |
| Overige vorderingen | 41 | € 167.265 | € 177.265 | +€ 10.000 | +6,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 2.120.714 | € 2.242.375 | +€ 121.660 | +5,7% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 3.335.724 | € 3.556.827 | +€ 221.103 | +6,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 3.158.901 | € 3.280.648 | +€ 121.747 | +3,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 24.789 | € 24.789 | = | 0,0% |
| Buiten kapitaal | 11 | € 24.789 | € 24.789 | = | 0,0% |
| Andere | 1109/19 | € 24.789 | € 24.789 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 3.074.047 | € 3.234.112 | +€ 160.064 | +5,2% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 4.888 | € 4.888 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 2.479 | € 2.479 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 2.410 | € 2.410 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 3.069.159 | € 3.229.223 | +€ 160.064 | +5,2% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 60.064 | € 21.747 | -€ 38.318 | -63,8% |
| Schulden | 17/49 | € 176.823 | € 276.180 | +€ 99.357 | +56,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 176.823 | € 276.180 | +€ 99.357 | +56,2% |
| Handelsschulden | 44 | € 120.287 | € 239.841 | +€ 119.553 | +99,4% |
| Leveranciers | 440/4 | € 120.287 | € 239.841 | +€ 119.553 | +99,4% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 56.536 | € 36.339 | -€ 20.197 | -35,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 56.536 | € 36.339 | -€ 20.197 | -35,7% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 959.202 | € 818.264 | -€ 140.938 | -14,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 939 | € 952 | +€ 13 | +1,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 1.372.900 | € 1.282.995 | -€ 89.905 | -6,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 412.759 | € 463.779 | +€ 51.020 | +12,4% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 5.435 | € 12.040 | +€ 6.605 | +122% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 5.435 | € 12.040 | +€ 6.605 | +122% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 407.324 | € 451.739 | +€ 44.415 | +10,9% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 97.259 | € 129.992 | +€ 32.733 | +33,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 310.064 | € 321.747 | +€ 11.682 | +3,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 310.064 | € 321.747 | +€ 11.682 | +3,8% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.