UNIQFAST: wat veranderde er
UNIQFAST
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 1.339
stijging van € 1.339 (+23,5%), van € 5.710 naar € 7.050
waarvan Overige vorderingen: +€ 3.015
- Materiële vaste activa -€ 583
daling van € 583 (-31,1%), van € 1.876 naar € 1.293
waarvan Installaties, machines en uitrusting: -€ 355
- Overige schulden -€ 8.386
daling van € 8.386 (-92,9%), van € 9.025 naar € 639
- Overgedragen winst (verlies) +€ 7.903
stijging van € 7.903 (+35,6%), van -€ 22.170 naar -€ 14.267
- Handelsschulden +€ 679
nieuw in 2025: € 679
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 493
stijging van € 493 (+30,4%), van € 1.620 naar € 2.113
- Bruto bedrijfsmarge +€ 7.233
stijging van € 7.233 (+240%), van € 3.009 naar € 10.242
- Andere bedrijfskosten +€ 1.056
stijging van € 1.056 (+1.703%), van € 62 naar € 1.118
- Financiële kosten +€ 213
stijging van € 213 (+207%), van € 103 naar € 315
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 8.926 | € 9.614 | +€ 689 | +7,7% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.876 | € 1.293 | -€ 583 | -31,1% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.876 | € 1.293 | -€ 583 | -31,1% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 1.420 | € 1.065 | -€ 355 | -25,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 456 | € 228 | -€ 228 | -50,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 7.050 | € 8.321 | +€ 1.272 | +18,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 5.710 | € 7.050 | +€ 1.339 | +23,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 5.463 | € 3.787 | -€ 1.676 | -30,7% |
| Overige vorderingen | 41 | € 247 | € 3.262 | +€ 3.015 | +1.219% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 1.339 | € 1.271 | -€ 68 | -5,1% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 8.926 | € 9.614 | +€ 689 | +7,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 1.719 | € 6.185 | +€ 7.903 | |
| Inbreng | 10/11 | € 20.451 | € 20.451 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 22.170 | -€ 14.267 | +€ 7.903 | +35,6% |
| Schulden | 17/49 | € 10.644 | € 3.430 | -€ 7.215 | -67,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 10.644 | € 3.430 | -€ 7.215 | -67,8% |
| Handelsschulden | 44 | - | € 679 | +€ 679 | |
| Leveranciers | 440/4 | - | € 679 | +€ 679 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 1.620 | € 2.113 | +€ 493 | +30,4% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.620 | € 2.113 | +€ 493 | +30,4% |
| Overige schulden | 47/48 | € 9.025 | € 639 | -€ 8.386 | -92,9% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 583 | € 583 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 62 | € 1.118 | +€ 1.056 | +1.703% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 150 | - | -€ 150 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 3.009 | € 10.242 | +€ 7.233 | +240% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 2.214 | € 8.541 | +€ 6.327 | +286% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 103 | € 315 | +€ 213 | +207% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 103 | € 315 | +€ 213 | +207% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 2.112 | € 8.226 | +€ 6.114 | +290% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 330 | € 323 | -€ 7 | -2,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 1.782 | € 7.903 | +€ 6.121 | +343% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 1.782 | € 7.903 | +€ 6.121 | +343% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.