UNION: wat veranderde er
UNION
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 24.414
stijging van € 24.414 (+209%), van € 11.689 naar € 36.103
- Liquide middelen +€ 5.302
stijging van € 5.302 (+35.418%), van € 15 naar € 5.317
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 12.716) en Schulden op meer dan één jaar (+€ 12.675)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 2.965
daling van € 2.965 (-23,9%), van € 12.398 naar € 9.433
waarvan Handelsvorderingen: -€ 11.035
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 617
nieuw in 2025: € 617
- Overgedragen winst (verlies) +€ 12.716
stijging van € 12.716 (+167%), van € 7.607 naar € 20.323
- Schulden op meer dan één jaar +€ 12.675
nieuw in 2025: € 12.675
- Overige schulden -€ 4.698
daling van € 4.698 (-25,1%), van € 18.746 naar € 14.048
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 3.584
stijging van € 3.584 (+154%), van € 2.331 naar € 5.914
waarvan Bezoldigingen en sociale lasten: +€ 2.522
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 2.399
nieuw in 2025: € 2.399
- Bruto bedrijfsmarge +€ 22.238
stijging van € 22.238 (+234%), van € 9.522 naar € 31.760
- Afschrijvingen +€ 6.860
stijging van € 6.860 (+425%), van € 1.614 naar € 8.474
- Personeelskosten +€ 6.476
nieuw in 2025: € 6.476
- Belastingen +€ 1.977
nieuw in 2025: € 1.977
- Andere bedrijfskosten +€ 790
stijging van € 790 (+263%), van € 300 naar € 1.090
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 33.102 | € 60.470 | +€ 27.368 | +82,7% |
| Vaste activa | 21/28 | € 20.689 | € 45.103 | +€ 24.414 | +118% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 11.689 | € 36.103 | +€ 24.414 | +209% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 11.689 | € 36.103 | +€ 24.414 | +209% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 9.000 | € 9.000 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 12.413 | € 15.367 | +€ 2.954 | +23,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 12.398 | € 9.433 | -€ 2.965 | -23,9% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 12.398 | € 1.363 | -€ 11.035 | -89,0% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 8.070 | +€ 8.070 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 15 | € 5.317 | +€ 5.302 | +35.418% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 617 | +€ 617 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 33.102 | € 60.470 | +€ 27.368 | +82,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 10.607 | € 23.323 | +€ 12.716 | +120% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 7.607 | € 20.323 | +€ 12.716 | +167% |
| Schulden | 17/49 | € 22.495 | € 37.147 | +€ 14.652 | +65,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | - | € 12.675 | +€ 12.675 | |
| Financiële schulden | 170/4 | - | € 12.675 | +€ 12.675 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 22.495 | € 24.472 | +€ 1.977 | +8,8% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | - | € 2.399 | +€ 2.399 | |
| Handelsschulden | 44 | € 1.418 | € 2.111 | +€ 693 | +48,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.418 | € 2.111 | +€ 693 | +48,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 2.331 | € 5.914 | +€ 3.584 | +154% |
| Belastingen | 450/3 | € 2.331 | € 3.392 | +€ 1.061 | +45,5% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 2.522 | +€ 2.522 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 18.746 | € 14.048 | -€ 4.698 | -25,1% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | - | € 6.476 | +€ 6.476 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.614 | € 8.474 | +€ 6.860 | +425% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 300 | € 1.090 | +€ 790 | +263% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 641 | +€ 641 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 9.522 | € 31.760 | +€ 22.238 | +234% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 7.608 | € 15.079 | +€ 7.471 | +98,2% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1 | € 386 | +€ 385 | +46.429% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1 | € 386 | +€ 385 | +46.429% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 7.607 | € 14.693 | +€ 7.086 | +93,1% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | - | € 1.977 | +€ 1.977 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 7.607 | € 12.716 | +€ 5.109 | +67,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 7.607 | € 12.716 | +€ 5.109 | +67,2% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 6 november 2026 via checked.be.