TREDYS: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
TREDYS
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 24.755
daling van € 24.755 (-84,2%), van € 29.404 naar € 4.649
vooral door Resultaat van het boekjaar (-€ 29.645) en Overige schulden (-€ 9.490)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 22.087
daling van € 22.087 (-85,7%), van € 25.763 naar € 3.676
waarvan Handelsvorderingen: -€ 22.284
- Overgedragen winst (verlies) -€ 29.646
daling van € 29.646 (-90,9%), van € 32.609 naar € 2.963
- Overige schulden -€ 9.490
daling van € 9.490 (-77,2%), van € 12.294 naar € 2.804
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 7.675
daling van € 7.675 (-93,4%), van € 8.217 naar € 542
- Bruto bedrijfsmarge -€ 16.656
daling van € 16.656, van € 3.651 naar -€ 13.005
- Andere bedrijfskosten +€ 3.272
stijging van € 3.272 (+168%), van € 1.945 naar € 5.217
- Belastingen +€ 3.036
stijging van € 3.036 (+55,8%), van € 5.444 naar € 8.480
- Financiële kosten +€ 2.926
stijging van € 2.926 (+9.439%), van € 31 naar € 2.957
Van het resultaat van 2023 naar dat van 2024
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 55.167 | € 8.325 | -€ 46.842 | -84,9% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 55.167 | € 8.325 | -€ 46.842 | -84,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 25.763 | € 3.676 | -€ 22.087 | -85,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 25.763 | € 3.479 | -€ 22.284 | -86,5% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 197 | +€ 197 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 29.404 | € 4.649 | -€ 24.755 | -84,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 55.167 | € 8.325 | -€ 46.842 | -84,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 34.609 | € 4.963 | -€ 29.646 | -85,7% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.000 | € 2.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 32.609 | € 2.963 | -€ 29.646 | -90,9% |
| Schulden | 17/49 | € 20.558 | € 3.362 | -€ 17.196 | -83,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 20.558 | € 3.362 | -€ 17.196 | -83,6% |
| Handelsschulden | 44 | € 47 | € 16 | -€ 31 | -66,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 47 | € 16 | -€ 31 | -66,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 8.217 | € 542 | -€ 7.675 | -93,4% |
| Belastingen | 450/3 | € 8.217 | € 542 | -€ 7.675 | -93,4% |
| Overige schulden | 47/48 | € 12.294 | € 2.804 | -€ 9.490 | -77,2% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.945 | € 5.217 | +€ 3.272 | +168% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 3.651 | -€ 13.005 | -€ 16.656 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 1.706 | -€ 18.222 | -€ 19.928 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 14 | +€ 14 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 14 | +€ 14 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 31 | € 2.957 | +€ 2.926 | +9.439% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 31 | € 2.957 | +€ 2.926 | +9.439% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 1.675 | -€ 21.165 | -€ 22.840 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 5.444 | € 8.480 | +€ 3.036 | +55,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 3.769 | -€ 29.645 | -€ 25.876 | -687% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 3.769 | -€ 29.645 | -€ 25.876 | -687% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2023 en 31 december 2024. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.