TRANSPOTTERY: wat veranderde er
TRANSPOTTERY
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 21.406
daling van € 21.406 (-73,9%), van € 28.969 naar € 7.563
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 17.997) en Resultaat van het boekjaar (-€ 5.302)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 17.997
stijging van € 17.997 (+21,8%), van € 82.512 naar € 100.509
waarvan Overige vorderingen: +€ 20.509
- Financiële vaste activa -€ 1.700
daling van € 1.700 (-79,8%), van € 2.130 naar € 430
- Overlopende rekeningen (activa) -€ 1.411
daling van € 1.411 (-81,2%), van € 1.738 naar € 327
- Handelsschulden -€ 3.096
daling van € 3.096 (-64,0%), van € 4.842 naar € 1.745
- Reserves -€ 2.773
daling van € 2.773 (-21,3%), van € 12.990 naar € 10.217
waarvan Beschikbare reserves: -€ 2.773
- Overgedragen winst (verlies) -€ 2.529
daling van € 2.529, van € 0 naar -€ 2.529
- Overlopende rekeningen (passiva) +€ 1.500
stijging van € 1.500 (+100%), van € 1.500 naar € 3.000
- Bruto bedrijfsmarge -€ 11.503
daling van € 11.503, van € 5.410 naar -€ 6.093
- Personeelskosten -€ 5.272
daling van € 5.272 (-100%), van € 5.272 naar € 0
- Financiële opbrengsten -€ 1.608
daling van € 1.608 (-25,7%), van € 6.264 naar € 4.656
- Belastingen -€ 806
daling van € 806 (-100%), van € 806 naar € 0
- Andere bedrijfskosten -€ 255
daling van € 255 (-11,2%), van € 2.284 naar € 2.030
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 120.670 | € 113.316 | -€ 7.354 | -6,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 7.450 | € 4.916 | -€ 2.534 | -34,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 5.320 | € 4.486 | -€ 834 | -15,7% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 5.320 | € 4.486 | -€ 834 | -15,7% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 0 | - | = | |
| Financiële vaste activa | 28 | € 2.130 | € 430 | -€ 1.700 | -79,8% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 113.219 | € 108.399 | -€ 4.820 | -4,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 82.512 | € 100.509 | +€ 17.997 | +21,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 2.512 | € 0 | -€ 2.512 | -100% |
| Overige vorderingen | 41 | € 80.000 | € 100.509 | +€ 20.509 | +25,6% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 28.969 | € 7.563 | -€ 21.406 | -73,9% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.738 | € 327 | -€ 1.411 | -81,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 120.670 | € 113.316 | -€ 7.354 | -6,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 112.990 | € 107.689 | -€ 5.302 | -4,7% |
| Inbreng | 10/11 | € 100.000 | € 100.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 12.990 | € 10.217 | -€ 2.773 | -21,3% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 10.217 | € 10.217 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 10.217 | € 10.217 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 2.773 | € 0 | -€ 2.773 | -100% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | -€ 2.529 | -€ 2.529 | |
| Schulden | 17/49 | € 7.679 | € 5.627 | -€ 2.052 | -26,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 6.179 | € 2.627 | -€ 3.552 | -57,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 4.842 | € 1.745 | -€ 3.096 | -64,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 4.842 | € 1.745 | -€ 3.096 | -64,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 1.338 | € 882 | -€ 456 | -34,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.338 | € 882 | -€ 456 | -34,1% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 0 | - | = | |
| Overige schulden | 47/48 | € 0 | - | = | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 1.500 | € 3.000 | +€ 1.500 | +100% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 7.539 | € 0 | -€ 7.539 | -100% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 5.272 | € 0 | -€ 5.272 | -100% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 834 | € 834 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.284 | € 2.030 | -€ 255 | -11,2% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 5.410 | -€ 6.093 | -€ 11.503 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 2.981 | -€ 8.956 | -€ 5.975 | -200% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 6.264 | € 4.656 | -€ 1.608 | -25,7% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 6.264 | € 4.656 | -€ 1.608 | -25,7% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 962 | € 1.002 | +€ 40 | +4,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 962 | € 1.002 | +€ 40 | +4,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 2.321 | -€ 5.302 | -€ 7.623 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 806 | € 0 | -€ 806 | -100% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 1.515 | -€ 5.302 | -€ 6.817 | |
| Onttrekking aan de belastingvrije reserves | 789 | € 0 | - | = | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 1.515 | -€ 5.302 | -€ 6.817 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 5 november 2026 via checked.be.