TRAFFIC JAM: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
TRAFFIC JAM
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 8.581
daling van € 8.581 (-66,7%), van € 12.858 naar € 4.277
waarvan Handelsvorderingen: -€ 11.169
- Overgedragen winst (verlies) -€ 9.588
daling van € 9.588 (-26,5%), van -€ 36.185 naar -€ 45.773
- Overige schulden +€ 2.833
stijging van € 2.833 (+11,9%), van € 23.892 naar € 26.725
- Handelsschulden -€ 1.467
daling van € 1.467 (-100%), van € 1.467 naar € 0
- Overlopende rekeningen (passiva) -€ 330
daling van € 330 (-6,3%), van € 5.258 naar € 4.928
- Bruto bedrijfsmarge -€ 7.954
daling van € 7.954 (-592%), van -€ 1.343 naar -€ 9.297
- Afschrijvingen -€ 1.272
niet meer vermeld in 2025 (was € 1.272)
- Financiële kosten +€ 185
stijging van € 185 (+173%), van € 107 naar € 291
waarvan Niet-recurrente financiële kosten: +€ 291
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 13.025 | € 4.472 | -€ 8.553 | -65,7% |
| Vaste activa | 21/28 | € 124 | € 124 | = | 0,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 124 | € 124 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 12.901 | € 4.348 | -€ 8.553 | -66,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 12.858 | € 4.277 | -€ 8.581 | -66,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 11.532 | € 363 | -€ 11.169 | -96,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.326 | € 3.914 | +€ 2.588 | +195% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 42 | € 71 | +€ 29 | +68,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 13.025 | € 4.472 | -€ 8.553 | -65,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 17.593 | -€ 27.181 | -€ 9.588 | -54,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.592 | € 18.592 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 18.592 | € 18.592 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 18.592 | € 18.592 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 36.185 | -€ 45.773 | -€ 9.588 | -26,5% |
| Schulden | 17/49 | € 30.617 | € 31.653 | +€ 1.036 | +3,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 25.359 | € 26.725 | +€ 1.366 | +5,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.467 | € 0 | -€ 1.467 | -100% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.467 | € 0 | -€ 1.467 | -100% |
| Overige schulden | 47/48 | € 23.892 | € 26.725 | +€ 2.833 | +11,9% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 5.258 | € 4.928 | -€ 330 | -6,3% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.272 | - | -€ 1.272 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 37 | - | -€ 37 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 1.343 | -€ 9.297 | -€ 7.954 | -592% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 2.652 | -€ 9.297 | -€ 6.645 | -251% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 107 | € 291 | +€ 185 | +173% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 107 | € 291 | +€ 185 | +173% |
| Niet-recurrente financiële kosten | 66B | - | € 291 | +€ 291 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 2.759 | -€ 9.588 | -€ 6.830 | -248% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 2.759 | -€ 9.588 | -€ 6.830 | -248% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 2.759 | -€ 9.588 | -€ 6.830 | -248% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.