Toboggan: wat veranderde er
Toboggan
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 105.802
stijging van € 105.802 (+85,4%), van € 123.897 naar € 229.698
vooral door Geldbeleggingen (+€ 77.276) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 53.699)
- Geldbeleggingen -€ 77.276
daling van € 77.276 (-12,9%), van € 600.597 naar € 523.321
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 53.699
daling van € 53.699 (-32,4%), van € 165.516 naar € 111.817
- Schulden -€ 66.639
daling van € 66.639 (-72,4%), van € 92.104 naar € 25.465
- Overgedragen winst (verlies) +€ 37.396
stijging van € 37.396 (+3,8%), van € 985.288 naar € 1,0 mln
- Bruto bedrijfsmarge -€ 554.577
daling van € 554.577 (-65,1%), van € 851.775 naar € 297.198
Evolutie van het resultaat, 2019 tot 2020
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2019 en 2020 en het resultaat van 2020. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2019 | 2020 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.077.392 | € 1.048.149 | -€ 29.243 | -2,7% |
| Vaste activa | 21/28 | € 187.383 | € 183.314 | -€ 4.069 | -2,2% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 186.978 | € 182.409 | -€ 4.569 | -2,4% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 405 | € 905 | +€ 500 | +124% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 890.009 | € 864.835 | -€ 25.174 | -2,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 165.516 | € 111.817 | -€ 53.699 | -32,4% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 600.597 | € 523.321 | -€ 77.276 | -12,9% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 123.897 | € 229.698 | +€ 105.802 | +85,4% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.077.392 | € 1.048.149 | -€ 29.243 | -2,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 985.288 | € 1.022.684 | +€ 37.396 | +3,8% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 985.288 | € 1.022.684 | +€ 37.396 | +3,8% |
| Schulden | 17/49 | € 92.104 | € 25.465 | -€ 66.639 | -72,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 85.585 | € 25.465 | -€ 60.120 | -70,2% |
| Handelsschulden | 44 | € 5.974 | € 25.465 | +€ 19.491 | +326% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 5.318 | € 6.350 | +€ 1.032 | +19,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 851.775 | € 297.198 | -€ 554.577 | -65,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 90.452 | € 35.261 | -€ 55.192 | -61,0% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 14.630 | € 2.315 | -€ 12.315 | -84,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 5.909 | € 180 | -€ 5.729 | -97,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 99.173 | € 37.396 | -€ 61.777 | -62,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 93.833 | € 37.396 | -€ 56.437 | -60,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 93.833 | € 37.396 | -€ 56.437 | -60,1% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2019 en 31 december 2020. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.