TLC: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
TLC
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 15.963
stijging van € 15.963 (+14,2%), van € 112.154 naar € 128.117
waarvan Overige vorderingen: +€ 14.542
- Reserves +€ 16.732
stijging van € 16.732 (+34,5%), van € 48.436 naar € 65.168
waarvan Beschikbare reserves: +€ 16.732
- Overige schulden -€ 5.000
niet meer vermeld in 2025 (was € 5.000)
- Omzet -€ 14.219
daling van € 14.219 (-26,9%), van € 52.800 naar € 38.582
- Bruto bedrijfsmarge -€ 13.948
daling van € 13.948 (-52,5%), van € 26.566 naar € 12.618
- Belastingen -€ 2.171
daling van € 2.171 (-20,0%), van € 10.843 naar € 8.672
- Financiële opbrengsten +€ 1.795
stijging van € 1.795 (+15,6%), van € 11.503 naar € 13.297
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 306.179 | € 319.541 | +€ 13.361 | +4,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 50 | € 50 | = | 0,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 50 | € 50 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 306.129 | € 319.491 | +€ 13.361 | +4,4% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 190.000 | € 190.000 | = | 0,0% |
| Overige vorderingen | 291 | € 190.000 | € 190.000 | = | 0,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 112.154 | € 128.117 | +€ 15.963 | +14,2% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 4.400 | € 5.821 | +€ 1.421 | +32,3% |
| Overige vorderingen | 41 | € 107.754 | € 122.296 | +€ 14.542 | +13,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 3.668 | € 1.066 | -€ 2.602 | -70,9% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 308 | € 308 | = | 0,0% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 306.179 | € 319.541 | +€ 13.361 | +4,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 285.600 | € 302.332 | +€ 16.732 | +5,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 48.436 | € 65.168 | +€ 16.732 | +34,5% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.859 | € 1.859 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.859 | € 1.859 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 46.577 | € 63.309 | +€ 16.732 | +35,9% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 230.964 | € 230.964 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 20.579 | € 17.208 | -€ 3.371 | -16,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 20.289 | € 16.909 | -€ 3.380 | -16,7% |
| Handelsschulden | 44 | € 954 | € 1.814 | +€ 860 | +90,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 954 | € 1.814 | +€ 860 | +90,1% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 14.335 | € 15.096 | +€ 760 | +5,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 14.335 | € 15.096 | +€ 760 | +5,3% |
| Overige schulden | 47/48 | € 5.000 | - | -€ 5.000 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 290 | € 299 | +€ 9 | +3,1% |
| Omzet | 70 | € 52.800 | € 38.582 | -€ 14.219 | -26,9% |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen | 60/61 | € 26.773 | € 26.350 | -€ 423 | -1,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 290 | € 396 | +€ 106 | +36,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 26.566 | € 12.618 | -€ 13.948 | -52,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 26.276 | € 12.222 | -€ 14.055 | -53,5% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 11.503 | € 13.297 | +€ 1.795 | +15,6% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 11.503 | € 13.297 | +€ 1.795 | +15,6% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 116 | € 115 | -€ 1 | -0,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 116 | € 115 | -€ 1 | -0,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 37.663 | € 25.404 | -€ 12.259 | -32,5% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 10.843 | € 8.672 | -€ 2.171 | -20,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 26.820 | € 16.732 | -€ 10.088 | -37,6% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 26.820 | € 16.732 | -€ 10.088 | -37,6% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.