TKUNNY-UP: wat veranderde er
TKUNNY-UP
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 23.325
stijging van € 23.325 (+1.299%), van € 1.795 naar € 25.120
waarvan Handelsvorderingen: +€ 19.156
- Materiële vaste activa +€ 14.404
stijging van € 14.404 (+1,7%), van € 864.336 naar € 878.740
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 16.752
- Overgedragen winst (verlies) -€ 148.061
daling van € 148.061 (-18,3%), van -€ 807.034 naar -€ 955.095
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 140.932
stijging van € 140.932 (+32.932%), van € 428 naar € 141.360
- Schulden op meer dan één jaar +€ 47.543
stijging van € 47.543 (+3,0%), van € 1,6 mln naar € 1,6 mln
- Andere bedrijfskosten +€ 113.448
stijging van € 113.448 (+2.045%), van € 5.548 naar € 118.996
- Afschrijvingen -€ 43.886
daling van € 43.886 (-94,9%), van € 46.235 naar € 2.349
- Financiële kosten +€ 23.210
stijging van € 23.210 (+4.723%), van € 491 naar € 23.701
- Bruto bedrijfsmarge -€ 16.698
daling van € 16.698, van € 13.683 naar -€ 3.015
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 887.200 | € 921.803 | +€ 34.603 | +3,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 864.336 | € 878.740 | +€ 14.404 | +1,7% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 864.336 | € 878.740 | +€ 14.404 | +1,7% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 1.680 | € 10 | -€ 1.669 | -99,4% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 16.291 | € 15.612 | -€ 679 | -4,2% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 846.365 | € 863.118 | +€ 16.752 | +2,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 22.864 | € 43.063 | +€ 20.199 | +88,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 1.795 | € 25.120 | +€ 23.325 | +1.299% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 19.156 | +€ 19.156 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.795 | € 5.963 | +€ 4.169 | +232% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 6.675 | € 6.716 | +€ 41 | +0,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 14.393 | € 11.227 | -€ 3.166 | -22,0% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 887.200 | € 921.803 | +€ 34.603 | +3,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 685.926 | -€ 833.988 | -€ 148.061 | -21,6% |
| Inbreng | 10/11 | € 100.000 | € 100.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 21.107 | € 21.107 | = | 0,0% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 12.716 | € 12.716 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 8.391 | € 8.391 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 807.034 | -€ 955.095 | -€ 148.061 | -18,3% |
| Schulden | 17/49 | € 1.573.127 | € 1.755.790 | +€ 182.664 | +11,6% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 1.566.749 | € 1.614.292 | +€ 47.543 | +3,0% |
| Overige schulden | 178/9 | € 1.566.749 | € 1.614.292 | +€ 47.543 | +3,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 6.377 | € 141.498 | +€ 135.121 | +2.119% |
| Handelsschulden | 44 | € 5.949 | € 138 | -€ 5.811 | -97,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 5.949 | € 138 | -€ 5.811 | -97,7% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 428 | € 141.360 | +€ 140.932 | +32.932% |
| Belastingen | 450/3 | € 428 | € 141.360 | +€ 140.932 | +32.932% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 46.235 | € 2.349 | -€ 43.886 | -94,9% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 5.548 | € 118.996 | +€ 113.448 | +2.045% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 13.683 | -€ 3.015 | -€ 16.698 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 38.100 | -€ 124.360 | -€ 86.261 | -226% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 491 | € 23.701 | +€ 23.210 | +4.723% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 491 | € 23.701 | +€ 23.210 | +4.723% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 38.591 | -€ 148.061 | -€ 109.470 | -284% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 38.591 | -€ 148.061 | -€ 109.470 | -284% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 38.591 | -€ 148.061 | -€ 109.470 | -284% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.