TILL Architecture: wat veranderde er
TILL Architecture
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 326.854
daling van € 326.854 (-47,8%), van € 683.673 naar € 356.819
waarvan Overige vorderingen: -€ 384.756
- Liquide middelen -€ 45.945
daling van € 45.945 (-37,4%), van € 123.007 naar € 77.062
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 19.441
stijging van € 19.441 (+1.108%), van € 1.755 naar € 21.195
- Materiële vaste activa +€ 11.451
stijging van € 11.451 (+92,4%), van € 12.388 naar € 23.839
waarvan Overige materiële vaste activa: +€ 16.226
- Overige schulden -€ 191.395
daling van € 191.395 (-87,0%), van € 220.000 naar € 28.605
- Reserves -€ 125.186
daling van € 125.186 (-24,0%), van € 522.554 naar € 397.367
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 25.159
daling van € 25.159 (-50,0%), van € 50.369 naar € 25.209
- Financiële opbrengsten -€ 602.105
daling van € 602.105 (-99,1%), van € 607.813 naar € 5.708
- Bruto bedrijfsmarge +€ 88.481
stijging van € 88.481 (+352%), van € 25.171 naar € 113.652
- Belastingen -€ 20.291
daling van € 20.291 (-46,6%), van € 43.541 naar € 23.250
- Andere bedrijfskosten +€ 2.747
stijging van € 2.747 (+133%), van € 2.065 naar € 4.813
- Afschrijvingen -€ 1.950
daling van € 1.950 (-35,4%), van € 5.503 naar € 3.553
Evolutie van het resultaat, 2023 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
Een kasstroombrug vraagt twee opeenvolgende boekjaren. Het resultaat en de afschrijvingen van één jaar verklaren geen verschil over meerdere jaren. Kies twee boekjaren die op elkaar volgen.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 823.703 | € 483.151 | -€ 340.552 | -41,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 15.268 | € 28.074 | +€ 12.806 | +83,9% |
| Immateriële vaste activa | 21 | - | € 4.235 | +€ 4.235 | |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 12.388 | € 23.839 | +€ 11.451 | +92,4% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 8.388 | € 3.613 | -€ 4.775 | -56,9% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 4.000 | € 20.226 | +€ 16.226 | +406% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 2.880 | - | -€ 2.880 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 808.435 | € 455.077 | -€ 353.358 | -43,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 683.673 | € 356.819 | -€ 326.854 | -47,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 16.451 | € 74.353 | +€ 57.902 | +352% |
| Overige vorderingen | 41 | € 667.223 | € 282.467 | -€ 384.756 | -57,7% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 123.007 | € 77.062 | -€ 45.945 | -37,4% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.755 | € 21.195 | +€ 19.441 | +1.108% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 823.703 | € 483.151 | -€ 340.552 | -41,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 534.954 | € 409.767 | -€ 125.186 | -23,4% |
| Inbreng | 10/11 | € 12.400 | € 12.400 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 522.554 | € 397.367 | -€ 125.186 | -24,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 522.554 | € 397.367 | -€ 125.186 | -24,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | € 0 | = | |
| Schulden | 17/49 | € 288.749 | € 73.383 | -€ 215.366 | -74,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 288.749 | € 73.383 | -€ 215.366 | -74,6% |
| Financiële schulden | 43 | € 1.687 | € 0 | -€ 1.687 | -100% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 1.687 | € 0 | -€ 1.687 | -100% |
| Handelsschulden | 44 | € 16.694 | € 19.569 | +€ 2.875 | +17,2% |
| Leveranciers | 440/4 | € 16.694 | € 19.569 | +€ 2.875 | +17,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 50.369 | € 25.209 | -€ 25.159 | -50,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 50.369 | € 25.209 | -€ 25.159 | -50,0% |
| Overige schulden | 47/48 | € 220.000 | € 28.605 | -€ 191.395 | -87,0% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 0 | € 0 | = | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 5.503 | € 3.553 | -€ 1.950 | -35,4% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.065 | € 4.813 | +€ 2.747 | +133% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 0 | € 484 | +€ 484 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 25.171 | € 113.652 | +€ 88.481 | +352% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 17.602 | € 104.803 | +€ 87.201 | +495% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 607.813 | € 5.708 | -€ 602.105 | -99,1% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 607.813 | € 5.708 | -€ 602.105 | -99,1% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 859 | € 1.835 | +€ 976 | +114% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 859 | € 1.835 | +€ 976 | +114% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 624.556 | € 108.676 | -€ 515.880 | -82,6% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 43.541 | € 23.250 | -€ 20.291 | -46,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 581.015 | € 85.426 | -€ 495.589 | -85,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 581.015 | € 85.426 | -€ 495.589 | -85,3% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2023 en 30 september 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.