ThisWay: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
ThisWay
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 34.338
daling van € 34.338 (-67,8%), van € 50.636 naar € 16.299
waarvan Handelsvorderingen: -€ 28.154
- Liquide middelen +€ 15.678
stijging van € 15.678 (+12,6%), van € 124.137 naar € 139.815
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 34.338) en Overlopende rekeningen (activa) (+€ 9.277)
- Overlopende rekeningen (activa) -€ 9.277
daling van € 9.277 (-88,3%), van € 10.506 naar € 1.229
- Handelsschulden -€ 42.615
daling van € 42.615 (-63,2%), van € 67.404 naar € 24.789
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 6.402
stijging van € 6.402 (+172%), van € 3.719 naar € 10.121
waarvan Bezoldigingen en sociale lasten: +€ 6.861
- Overlopende rekeningen (passiva) +€ 5.543
stijging van € 5.543 (+49,3%), van € 11.254 naar € 16.797
- Reserves +€ 3.281
stijging van € 3.281 (+3,6%), van € 91.421 naar € 94.702
- Overige schulden -€ 2.676
daling van € 2.676 (-20,1%), van € 13.338 naar € 10.662
- Personeelskosten +€ 20.963
nieuw in 2025: € 20.963
- Bruto bedrijfsmarge +€ 18.101
stijging van € 18.101 (+151%), van € 11.949 naar € 30.050
- Belastingen -€ 1.282
daling van € 1.282 (-44,4%), van € 2.886 naar € 1.605
- Financiële kosten +€ 674
stijging van € 674 (+77,8%), van € 867 naar € 1.541
- Afschrijvingen -€ 559
daling van € 559 (-20,8%), van € 2.687 naar € 2.129
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 188.137 | € 158.071 | -€ 30.065 | -16,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 2.858 | € 729 | -€ 2.129 | -74,5% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 1.224 | € 64 | -€ 1.160 | -94,8% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.634 | € 666 | -€ 969 | -59,3% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 1.634 | € 666 | -€ 969 | -59,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 185.279 | € 157.342 | -€ 27.937 | -15,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 50.636 | € 16.299 | -€ 34.338 | -67,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 44.177 | € 16.022 | -€ 28.154 | -63,7% |
| Overige vorderingen | 41 | € 6.459 | € 276 | -€ 6.183 | -95,7% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 124.137 | € 139.815 | +€ 15.678 | +12,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 10.506 | € 1.229 | -€ 9.277 | -88,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 188.137 | € 158.071 | -€ 30.065 | -16,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 92.421 | € 95.702 | +€ 3.281 | +3,6% |
| Inbreng | 10/11 | € 1.000 | € 1.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 91.421 | € 94.702 | +€ 3.281 | +3,6% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 91.421 | € 94.702 | +€ 3.281 | +3,6% |
| Schulden | 17/49 | € 95.716 | € 62.369 | -€ 33.347 | -34,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 84.462 | € 45.572 | -€ 38.890 | -46,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 67.404 | € 24.789 | -€ 42.615 | -63,2% |
| Leveranciers | 440/4 | € 67.404 | € 24.789 | -€ 42.615 | -63,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 3.719 | € 10.121 | +€ 6.402 | +172% |
| Belastingen | 450/3 | € 3.719 | € 3.260 | -€ 459 | -12,3% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 6.861 | +€ 6.861 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 13.338 | € 10.662 | -€ 2.676 | -20,1% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 11.254 | € 16.797 | +€ 5.543 | +49,3% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | - | € 20.963 | +€ 20.963 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.687 | € 2.129 | -€ 559 | -20,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 525 | € 531 | +€ 7 | +1,2% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 11.949 | € 30.050 | +€ 18.101 | +151% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 8.737 | € 6.428 | -€ 2.309 | -26,4% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 867 | € 1.541 | +€ 674 | +77,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 867 | € 1.541 | +€ 674 | +77,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 7.870 | € 4.886 | -€ 2.984 | -37,9% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 2.886 | € 1.605 | -€ 1.282 | -44,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 4.983 | € 3.281 | -€ 1.702 | -34,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 4.983 | € 3.281 | -€ 1.702 | -34,2% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.