TEO-Training: wat veranderde er
TEO-Training
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 838.390
stijging van € 838.390 (+2.646%), van € 31.686 naar € 870.076
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (+€ 1,5 mln) en Afschrijvingen (+€ 297.953)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 40.937
daling van € 40.937 (-16,7%), van € 244.724 naar € 203.787
waarvan Handelsvorderingen: -€ 39.483
- Materiële vaste activa -€ 37.157
daling van € 37.157 (-23,3%), van € 159.732 naar € 122.574
waarvan Installaties, machines en uitrusting: -€ 38.206
- Inbreng +€ 1,5 mln
stijging van € 1,5 mln (+1.020%), van € 147.000 naar € 1,6 mln
- Overgedragen winst (verlies) -€ 433.888
daling van € 433.888 (-175%), van -€ 248.234 naar -€ 682.121
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar -€ 210.000
daling van € 210.000 (-100%), van € 210.000 naar € 0
- Handelsschulden -€ 108.377
daling van € 108.377 (-44,6%), van € 243.016 naar € 134.639
- Overlopende rekeningen (passiva) +€ 43.844
stijging van € 43.844 (+396%), van € 11.074 naar € 54.918
- Bruto bedrijfsmarge -€ 116.464
daling van € 116.464 (-62,5%), van € 186.326 naar € 69.862
- Afschrijvingen -€ 51.008
daling van € 51.008 (-14,6%), van € 348.961 naar € 297.953
- Financiële opbrengsten -€ 50.509
daling van € 50.509 (-99,6%), van € 50.689 naar € 180
- Waardeverminderingen -€ 5.633
daling van € 5.633 (-100%), van € 5.633 naar € 0
- Financiële kosten +€ 2.358
stijging van € 2.358 (+7,8%), van € 30.082 naar € 32.440
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.077.828 | € 1.844.766 | +€ 766.938 | +71,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 758.297 | € 725.849 | -€ 32.448 | -4,3% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 596.565 | € 601.275 | +€ 4.710 | +0,8% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 159.732 | € 122.574 | -€ 37.157 | -23,3% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 157.766 | € 119.560 | -€ 38.206 | -24,2% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 1.966 | € 3.014 | +€ 1.049 | +53,3% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 2.000 | € 2.000 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 319.531 | € 1.118.916 | +€ 799.385 | +250% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 27.727 | € 35.694 | +€ 7.967 | +28,7% |
| Overige vorderingen | 291 | € 27.727 | € 35.694 | +€ 7.967 | +28,7% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 9.100 | € 0 | -€ 9.100 | -100% |
| Voorraden | 30/36 | € 9.100 | € 0 | -€ 9.100 | -100% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 244.724 | € 203.787 | -€ 40.937 | -16,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 222.724 | € 183.241 | -€ 39.483 | -17,7% |
| Overige vorderingen | 41 | € 22.000 | € 20.545 | -€ 1.455 | -6,6% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 31.686 | € 870.076 | +€ 838.390 | +2.646% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 6.294 | € 9.360 | +€ 3.066 | +48,7% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.077.828 | € 1.844.766 | +€ 766.938 | +71,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 86.534 | € 979.579 | +€ 1,1 mln | |
| Inbreng | 10/11 | € 147.000 | € 1.647.000 | +€ 1,5 mln | +1.020% |
| Reserves | 13 | € 14.700 | € 14.700 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 14.700 | € 0 | -€ 14.700 | -100% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 14.700 | € 0 | -€ 14.700 | -100% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 0 | € 14.700 | +€ 14.700 | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 248.234 | -€ 682.121 | -€ 433.888 | -175% |
| Kapitaalsubsidies | 15 | € 0 | - | = | |
| Schulden | 17/49 | € 1.164.362 | € 865.187 | -€ 299.175 | -25,7% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 462.042 | € 454.495 | -€ 7.547 | -1,6% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 462.042 | € 454.495 | -€ 7.547 | -1,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 691.246 | € 355.774 | -€ 335.472 | -48,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 110.519 | € 109.452 | -€ 1.067 | -1,0% |
| Financiële schulden | 43 | € 210.000 | € 0 | -€ 210.000 | -100% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 210.000 | € 0 | -€ 210.000 | -100% |
| Handelsschulden | 44 | € 243.016 | € 134.639 | -€ 108.377 | -44,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 243.016 | € 134.639 | -€ 108.377 | -44,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 42.140 | € 26.112 | -€ 16.028 | -38,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 16.867 | € 5.859 | -€ 11.008 | -65,3% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 25.273 | € 20.253 | -€ 5.020 | -19,9% |
| Overige schulden | 47/48 | € 85.571 | € 85.571 | = | 0,0% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 11.074 | € 54.918 | +€ 43.844 | +396% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 166.939 | € 169.121 | +€ 2.182 | +1,3% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 348.961 | € 297.953 | -€ 51.008 | -14,6% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen) | 631/4 | € 5.633 | € 0 | -€ 5.633 | -100% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.389 | € 2.911 | +€ 1.521 | +109% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 0 | € 9.471 | +€ 9.471 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 186.326 | € 69.862 | -€ 116.464 | -62,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 336.596 | -€ 409.594 | -€ 72.998 | -21,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 50.689 | € 180 | -€ 50.509 | -99,6% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 50.689 | € 180 | -€ 50.509 | -99,6% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 30.082 | € 32.440 | +€ 2.358 | +7,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 30.082 | € 32.440 | +€ 2.358 | +7,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 315.989 | -€ 441.855 | -€ 125.865 | -39,8% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | -€ 10.049 | -€ 7.967 | +€ 2.082 | +20,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 305.941 | -€ 433.888 | -€ 127.947 | -41,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 305.941 | -€ 433.888 | -€ 127.947 | -41,8% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.