TENERGY: wat veranderde er
TENERGY
Grootste bewegingen
- Financiële vaste activa +€ 6.000
stijging van € 6.000 (+100%), van € 6.000 naar € 12.000
- Liquide middelen -€ 2.906
daling van € 2.906 (-94,2%), van € 3.084 naar € 178
vooral door Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 6.000) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (-€ 3.037)
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 353
nieuw in 2025: € 353
- Overgedragen winst (verlies) +€ 4.362
stijging van € 4.362, van -€ 3.459 naar € 903
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 3.037
daling van € 3.037 (-83,1%), van € 3.653 naar € 616
- Overige schulden +€ 2.923
stijging van € 2.923 (+58,5%), van € 4.996 naar € 7.919
- Handelsschulden -€ 724
daling van € 724 (-8,4%), van € 8.572 naar € 7.848
- Bruto bedrijfsmarge +€ 23.277
stijging van € 23.277, van -€ 18.309 naar € 4.968
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 16.762 | € 20.286 | +€ 3.524 | +21,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 6.000 | € 12.000 | +€ 6.000 | +100% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 6.000 | € 12.000 | +€ 6.000 | +100% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 10.762 | € 8.286 | -€ 2.476 | -23,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 7.678 | € 7.754 | +€ 77 | +1,0% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 6.742 | € 7.754 | +€ 1.012 | +15,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 936 | € 0 | -€ 936 | -100% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 3.084 | € 178 | -€ 2.906 | -94,2% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 353 | +€ 353 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 16.762 | € 20.286 | +€ 3.524 | +21,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 459 | € 3.903 | +€ 4.362 | |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 3.459 | € 903 | +€ 4.362 | |
| Schulden | 17/49 | € 17.221 | € 16.383 | -€ 838 | -4,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 17.221 | € 16.383 | -€ 838 | -4,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 8.572 | € 7.848 | -€ 724 | -8,4% |
| Leveranciers | 440/4 | € 8.572 | € 7.848 | -€ 724 | -8,4% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 3.653 | € 616 | -€ 3.037 | -83,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 3.653 | € 616 | -€ 3.037 | -83,1% |
| Overige schulden | 47/48 | € 4.996 | € 7.919 | +€ 2.923 | +58,5% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 387 | € 470 | +€ 82 | +21,3% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 18.309 | € 4.968 | +€ 23.277 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 18.697 | € 4.498 | +€ 23.195 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 61 | € 137 | +€ 75 | +123% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 61 | € 137 | +€ 75 | +123% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 18.758 | € 4.362 | +€ 23.119 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 3 | - | -€ 3 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 18.760 | € 4.362 | +€ 23.122 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 18.760 | € 4.362 | +€ 23.122 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.