TECHNOLOGY COACHING: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
TECHNOLOGY COACHING
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 39.826
stijging van € 39.826 (+2.266%), van € 1.758 naar € 41.583
- Vorderingen op meer dan één jaar -€ 9.580
daling van € 9.580 (-49,2%), van € 19.455 naar € 9.875
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 4.019
stijging van € 4.019 (+155%), van € 2.585 naar € 6.603
waarvan Overige vorderingen: +€ 4.044
- Voorraden en bestellingen +€ 1.672
stijging van € 1.672 (+25,4%), van € 6.579 naar € 8.250
- Schulden op meer dan één jaar +€ 25.866
nieuw in 2025: € 25.866
- Reserves +€ 8.702
stijging van € 8.702 (+468%), van € 1.860 naar € 10.562
waarvan Beschikbare reserves: +€ 8.702
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 8.073
nieuw in 2025: € 8.073
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar -€ 7.160
niet meer vermeld in 2025 (was € 7.160)
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 869
stijging van € 869 (+174%), van € 500 naar € 1.369
- Bruto bedrijfsmarge +€ 24.039
stijging van € 24.039, van -€ 10.194 naar € 13.845
- Belastingen +€ 860
stijging van € 860 (+338%), van € 255 naar € 1.115
- Financiële kosten -€ 679
daling van € 679 (-32,3%), van € 2.098 naar € 1.420
- Afschrijvingen +€ 492
stijging van € 492 (+40,5%), van € 1.216 naar € 1.708
- Andere bedrijfskosten +€ 397
stijging van € 397 (+41,2%), van € 962 naar € 1.359
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 30.818 | € 67.148 | +€ 36.331 | +118% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.758 | € 41.583 | +€ 39.826 | +2.266% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.758 | € 41.583 | +€ 39.826 | +2.266% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 1.758 | € 41.583 | +€ 39.826 | +2.266% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 29.060 | € 25.565 | -€ 3.495 | -12,0% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 19.455 | € 9.875 | -€ 9.580 | -49,2% |
| Overige vorderingen | 291 | € 19.455 | € 9.875 | -€ 9.580 | -49,2% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 6.579 | € 8.250 | +€ 1.672 | +25,4% |
| Voorraden | 30/36 | € 6.579 | € 8.250 | +€ 1.672 | +25,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 2.585 | € 6.603 | +€ 4.019 | +155% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 1.925 | € 1.900 | -€ 25 | -1,3% |
| Overige vorderingen | 41 | € 660 | € 4.703 | +€ 4.044 | +613% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 124 | € 539 | +€ 415 | +333% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 317 | € 297 | -€ 20 | -6,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 30.818 | € 67.148 | +€ 36.331 | +118% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 15.524 | € 24.225 | +€ 8.702 | +56,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 12.400 | € 12.400 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.860 | € 10.562 | +€ 8.702 | +468% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | - | € 8.702 | +€ 8.702 | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 1.264 | € 1.264 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 15.294 | € 42.923 | +€ 27.629 | +181% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | - | € 25.866 | +€ 25.866 | |
| Financiële schulden | 170/4 | - | € 25.866 | +€ 25.866 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 15.294 | € 17.057 | +€ 1.763 | +11,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | - | € 8.073 | +€ 8.073 | |
| Financiële schulden | 43 | € 7.160 | - | -€ 7.160 | |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 7.160 | - | -€ 7.160 | |
| Handelsschulden | 44 | € 174 | € 157 | -€ 18 | -10,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 174 | € 157 | -€ 18 | -10,1% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 500 | € 1.369 | +€ 869 | +174% |
| Belastingen | 450/3 | € 500 | € 1.369 | +€ 869 | +174% |
| Overige schulden | 47/48 | € 7.460 | € 7.458 | -€ 2 | 0,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.216 | € 1.708 | +€ 492 | +40,5% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 962 | € 1.359 | +€ 397 | +41,2% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 10.194 | € 13.845 | +€ 24.039 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 12.373 | € 10.778 | +€ 23.150 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 744 | € 458 | -€ 286 | -38,4% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 744 | € 458 | -€ 286 | -38,4% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.098 | € 1.420 | -€ 679 | -32,3% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.098 | € 1.420 | -€ 679 | -32,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 13.727 | € 9.816 | +€ 23.543 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 255 | € 1.115 | +€ 860 | +338% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 13.981 | € 8.702 | +€ 22.683 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 13.981 | € 8.702 | +€ 22.683 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 17 oktober 2026 via checked.be.