TEAM CARRO: wat veranderde er
TEAM CARRO
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 21.626
stijging van € 21.626 (+235%), van € 9.217 naar € 30.843
waarvan Handelsvorderingen: +€ 12.355
- Liquide middelen -€ 3.346
daling van € 3.346 (-99,8%), van € 3.352 naar € 7
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 21.626) en Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 2.372)
- Overlopende rekeningen (activa) -€ 2.306
niet meer vermeld in 2025 (was € 2.306)
- Materiële vaste activa +€ 1.056
stijging van € 1.056 (+44,1%), van € 2.394 naar € 3.450
waarvan Installaties, machines en uitrusting: +€ 631
- Overgedragen winst (verlies) +€ 9.375
stijging van € 9.375 (+1.697%), van € 552 naar € 9.927
- Handelsschulden +€ 5.198
stijging van € 5.198 (+87,2%), van € 5.963 naar € 11.161
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 2.459
stijging van € 2.459 (+206%), van € 1.194 naar € 3.652
waarvan Bezoldigingen en sociale lasten: +€ 1.374
- Bruto bedrijfsmarge +€ 13.826
stijging van € 13.826, van -€ 89 naar € 13.737
- Belastingen +€ 1.768
nieuw in 2025: € 1.768
- Andere bedrijfskosten -€ 906
daling van € 906 (-68,1%), van € 1.331 naar € 425
- Afschrijvingen +€ 572
stijging van € 572 (+77,0%), van € 743 naar € 1.316
- Financiële kosten +€ 544
stijging van € 544 (+175%), van € 311 naar € 854
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 17.269 | € 34.300 | +€ 17.031 | +98,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 2.394 | € 3.450 | +€ 1.056 | +44,1% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 2.394 | € 3.450 | +€ 1.056 | +44,1% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | - | € 631 | +€ 631 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 2.394 | € 2.819 | +€ 425 | +17,7% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 14.875 | € 30.850 | +€ 15.975 | +107% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 9.217 | € 30.843 | +€ 21.626 | +235% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 6.041 | € 18.396 | +€ 12.355 | +205% |
| Overige vorderingen | 41 | € 3.176 | € 12.447 | +€ 9.271 | +292% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 3.352 | € 7 | -€ 3.346 | -99,8% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.306 | - | -€ 2.306 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 17.269 | € 34.300 | +€ 17.031 | +98,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 10.112 | € 19.487 | +€ 9.375 | +92,7% |
| Inbreng | 10/11 | € 8.850 | € 8.850 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 710 | € 710 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 710 | € 710 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 710 | € 710 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 552 | € 9.927 | +€ 9.375 | +1.697% |
| Schulden | 17/49 | € 7.157 | € 14.813 | +€ 7.656 | +107% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 7.157 | € 14.813 | +€ 7.656 | +107% |
| Handelsschulden | 44 | € 5.963 | € 11.161 | +€ 5.198 | +87,2% |
| Leveranciers | 440/4 | € 5.963 | € 11.161 | +€ 5.198 | +87,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 1.194 | € 3.652 | +€ 2.459 | +206% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.194 | € 2.278 | +€ 1.084 | +90,8% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 1.374 | +€ 1.374 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 743 | € 1.316 | +€ 572 | +77,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.331 | € 425 | -€ 906 | -68,1% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 89 | € 13.737 | +€ 13.826 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 2.163 | € 11.996 | +€ 14.160 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 311 | € 854 | +€ 544 | +175% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 311 | € 854 | +€ 544 | +175% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 2.474 | € 11.142 | +€ 13.616 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | - | € 1.768 | +€ 1.768 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 2.474 | € 9.375 | +€ 11.849 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 2.474 | € 9.375 | +€ 11.849 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.