SUPER STAR CONSTRUCT: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
SUPER STAR CONSTRUCT
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 37.191
daling van € 37.191 (-40,5%), van € 91.845 naar € 54.654
waarvan Handelsvorderingen: -€ 30.946
- Handelsschulden -€ 40.680
daling van € 40.680 (-81,4%), van € 49.994 naar € 9.314
- Overgedragen winst (verlies) +€ 3.488
stijging van € 3.488 (+8,4%), van € 41.295 naar € 44.784
- Afschrijvingen -€ 4.000
niet meer vermeld in 2022 (was € 4.000)
- Bruto bedrijfsmarge -€ 581
daling van € 581 (-14,3%), van € 4.070 naar € 3.489
Van het resultaat van 2021 naar dat van 2022
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2021 en 2022 en het resultaat van 2022: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2021 | 2022 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 100.133 | € 62.941 | -€ 37.192 | -37,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 8.000 | € 8.000 | = | 0,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 8.000 | € 8.000 | = | 0,0% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 8.000 | € 8.000 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 92.133 | € 54.941 | -€ 37.192 | -40,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 91.845 | € 54.654 | -€ 37.191 | -40,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 74.302 | € 43.355 | -€ 30.946 | -41,6% |
| Overige vorderingen | 41 | € 17.543 | € 11.298 | -€ 6.245 | -35,6% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 288 | € 287 | -€ 0 | -0,1% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 100.133 | € 62.941 | -€ 37.192 | -37,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 50.138 | € 53.627 | +€ 3.488 | +7,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Buiten kapitaal | 11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Andere | 1109/19 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 2.643 | € 2.643 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 2.643 | € 2.643 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 2.643 | - | -€ 2.643 | |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | - | € 2.643 | +€ 2.643 | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 41.295 | € 44.784 | +€ 3.488 | +8,4% |
| Schulden | 17/49 | € 49.994 | € 9.314 | -€ 40.680 | -81,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 49.994 | € 9.314 | -€ 40.680 | -81,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 49.994 | € 9.314 | -€ 40.680 | -81,4% |
| Leveranciers | 440/4 | € 49.994 | € 9.314 | -€ 40.680 | -81,4% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 4.000 | - | -€ 4.000 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 4.070 | € 3.489 | -€ 581 | -14,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 70 | € 3.489 | +€ 3.419 | +4.884% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 39 | € 0 | -€ 39 | -99,6% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 39 | € 0 | -€ 39 | -99,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 31 | € 3.488 | +€ 3.458 | +11.208% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 31 | € 3.488 | +€ 3.458 | +11.208% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 31 | € 3.488 | +€ 3.458 | +11.208% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2021 en 31 december 2022. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.