STYN CONSULT: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
STYN CONSULT
Grootste bewegingen
- Geldbeleggingen +€ 35.221
stijging van € 35.221 (+143%), van € 24.683 naar € 59.904
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 4.392
daling van € 4.392 (-18,5%), van € 23.752 naar € 19.360
waarvan Overige vorderingen: -€ 4.392
- Liquide middelen -€ 3.545
daling van € 3.545 (-3,5%), van € 100.344 naar € 96.800
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 155.606) en Geldbeleggingen (-€ 35.221)
- Overige schulden +€ 155.574
stijging van € 155.574 (+2.430.840%), van € 6 naar € 155.580
- Reserves -€ 119.967
daling van € 119.967 (-100%), van € 119.967 naar € 0
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 8.615
daling van € 8.615 (-31,2%), van € 27.576 naar € 18.961
- Bruto bedrijfsmarge -€ 22.104
daling van € 22.104 (-31,8%), van € 69.589 naar € 47.485
- Belastingen -€ 3.990
daling van € 3.990 (-28,8%), van € 13.867 naar € 9.878
- Financiële opbrengsten +€ 1.390
stijging van € 1.390 (+176%), van € 789 naar € 2.179
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 150.297 | € 177.798 | +€ 27.501 | +18,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.517 | € 1.734 | +€ 217 | +14,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.517 | € 1.734 | +€ 217 | +14,3% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 1.270 | € 879 | -€ 391 | -30,8% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 248 | € 855 | +€ 607 | +245% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 148.780 | € 176.064 | +€ 27.284 | +18,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 23.752 | € 19.360 | -€ 4.392 | -18,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 19.360 | € 19.360 | = | 0,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 4.392 | € 0 | -€ 4.392 | -100% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 24.683 | € 59.904 | +€ 35.221 | +143% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 100.344 | € 96.800 | -€ 3.545 | -3,5% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 150.297 | € 177.798 | +€ 27.501 | +18,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 120.967 | € 1.000 | -€ 119.967 | -99,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 1.000 | € 1.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 119.967 | € 0 | -€ 119.967 | -100% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 119.967 | € 0 | -€ 119.967 | -100% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | € 0 | = | |
| Schulden | 17/49 | € 29.330 | € 176.798 | +€ 147.468 | +503% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 28.647 | € 176.798 | +€ 148.151 | +517% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.064 | € 2.256 | +€ 1.193 | +112% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.064 | € 2.256 | +€ 1.193 | +112% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 27.576 | € 18.961 | -€ 8.615 | -31,2% |
| Belastingen | 450/3 | € 27.576 | € 18.961 | -€ 8.615 | -31,2% |
| Overige schulden | 47/48 | € 6 | € 155.580 | +€ 155.574 | +2.430.840% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 683 | € 0 | -€ 683 | -100% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 832 | € 826 | -€ 5 | -0,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 358 | € 477 | +€ 119 | +33,1% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 69.589 | € 47.485 | -€ 22.104 | -31,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 68.399 | € 46.182 | -€ 22.217 | -32,5% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 789 | € 2.179 | +€ 1.390 | +176% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 789 | € 2.179 | +€ 1.390 | +176% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 3.039 | € 2.844 | -€ 196 | -6,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 3.039 | € 2.844 | -€ 196 | -6,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 66.149 | € 45.517 | -€ 20.631 | -31,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 13.867 | € 9.878 | -€ 3.990 | -28,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 52.281 | € 35.639 | -€ 16.642 | -31,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 52.281 | € 35.639 | -€ 16.642 | -31,8% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 13 oktober 2026 via checked.be.