stratadvice: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
stratadvice
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 54.159
stijging van € 54.159 (+18,5%), van € 292.570 naar € 346.729
waarvan Overige vorderingen: +€ 50.432
- Liquide middelen -€ 15.083
daling van € 15.083 (-88,6%), van € 17.033 naar € 1.950
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 54.159) en Handelsschulden (-€ 5.209)
- Reserves +€ 36.364
stijging van € 36.364 (+16,2%), van € 224.933 naar € 261.296
- Bruto bedrijfsmarge +€ 6.466
stijging van € 6.466 (+11,0%), van € 58.670 naar € 65.136
- Financiële kosten -€ 2.998
daling van € 2.998 (-34,2%), van € 8.753 naar € 5.755
- Belastingen +€ 1.713
stijging van € 1.713 (+8,9%), van € 19.215 naar € 20.929
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 616.205 | € 653.673 | +€ 37.469 | +6,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 403 | € 1.896 | +€ 1.492 | +370% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 403 | € 1.896 | +€ 1.492 | +370% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 403 | € 1.896 | +€ 1.492 | +370% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 615.802 | € 651.778 | +€ 35.976 | +5,8% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 300.000 | € 300.000 | = | 0,0% |
| Overige vorderingen | 291 | € 300.000 | € 300.000 | = | 0,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 292.570 | € 346.729 | +€ 54.159 | +18,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 52.802 | € 56.528 | +€ 3.727 | +7,1% |
| Overige vorderingen | 41 | € 239.768 | € 290.201 | +€ 50.432 | +21,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 17.033 | € 1.950 | -€ 15.083 | -88,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 6.198 | € 3.099 | -€ 3.099 | -50,0% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 616.205 | € 653.673 | +€ 37.469 | +6,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 527.274 | € 566.318 | +€ 39.044 | +7,4% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 224.933 | € 261.296 | +€ 36.364 | +16,2% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 224.933 | € 261.296 | +€ 36.364 | +16,2% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 283.741 | € 286.422 | +€ 2.681 | +0,9% |
| Schulden | 17/49 | € 88.931 | € 87.355 | -€ 1.576 | -1,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 88.931 | € 87.355 | -€ 1.576 | -1,8% |
| Financiële schulden | 43 | € 23.847 | € 24.597 | +€ 750 | +3,1% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 23.847 | € 24.597 | +€ 750 | +3,1% |
| Handelsschulden | 44 | € 16.905 | € 11.696 | -€ 5.209 | -30,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 16.905 | € 11.696 | -€ 5.209 | -30,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 48.179 | € 48.066 | -€ 113 | -0,2% |
| Belastingen | 450/3 | € 48.179 | € 48.066 | -€ 113 | -0,2% |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 2.996 | +€ 2.996 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 509 | € 408 | -€ 101 | -19,9% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.533 | € 2.972 | +€ 438 | +17,3% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 58.670 | € 65.136 | +€ 6.466 | +11,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 55.628 | € 61.757 | +€ 6.129 | +11,0% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 3.965 | € 3.972 | +€ 7 | +0,2% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 3.965 | € 3.972 | +€ 7 | +0,2% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 8.753 | € 5.755 | -€ 2.998 | -34,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 8.753 | € 5.755 | -€ 2.998 | -34,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 50.840 | € 59.973 | +€ 9.133 | +18,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 19.215 | € 20.929 | +€ 1.713 | +8,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 31.624 | € 39.044 | +€ 7.420 | +23,5% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 31.624 | € 39.044 | +€ 7.420 | +23,5% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 13 oktober 2026 via checked.be.