STAL78: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
STAL78
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 11.865
daling van € 11.865 (-19,0%), van € 62.348 naar € 50.483
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 110.000) en Schulden op meer dan één jaar (-€ 78.000)
- Overige schulden +€ 94.082
stijging van € 94.082, van € 0 naar € 94.082
- Schulden op meer dan één jaar -€ 78.000
daling van € 78.000 (-43,3%), van € 180.000 naar € 102.000
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 24.000
daling van € 24.000 (-80,0%), van € 30.000 naar € 6.000
- Overgedragen winst (verlies) -€ 11.837
daling van € 11.837 (-6,4%), van € 185.861 naar € 174.024
- Bruto bedrijfsmarge +€ 15.546
stijging van € 15.546 (+11,3%), van € 137.871 naar € 153.417
- Afschrijvingen +€ 3.896
stijging van € 3.896 (+36,6%), van € 10.649 naar € 14.545
- Belastingen +€ 3.559
stijging van € 3.559 (+14,6%), van € 24.393 naar € 27.951
- Financiële kosten -€ 1.574
daling van € 1.574 (-12,5%), van € 12.643 naar € 11.069
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 408.556 | € 392.448 | -€ 16.108 | -3,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 325.281 | € 321.617 | -€ 3.664 | -1,1% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 325.281 | € 321.617 | -€ 3.664 | -1,1% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 318.198 | € 310.094 | -€ 8.104 | -2,5% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 4.308 | € 3.751 | -€ 558 | -12,9% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 2.775 | € 7.773 | +€ 4.998 | +180% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 83.275 | € 70.831 | -€ 12.444 | -14,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 16.970 | € 16.020 | -€ 950 | -5,6% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 13.939 | € 16.020 | +€ 2.081 | +14,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 3.031 | - | -€ 3.031 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 62.348 | € 50.483 | -€ 11.865 | -19,0% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 3.957 | € 4.328 | +€ 371 | +9,4% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 408.556 | € 392.448 | -€ 16.108 | -3,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 188.261 | € 176.424 | -€ 11.837 | -6,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.400 | € 2.400 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 185.861 | € 174.024 | -€ 11.837 | -6,4% |
| Schulden | 17/49 | € 220.296 | € 216.024 | -€ 4.271 | -1,9% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 180.000 | € 102.000 | -€ 78.000 | -43,3% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 180.000 | € 102.000 | -€ 78.000 | -43,3% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 40.296 | € 114.024 | +€ 73.729 | +183% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 30.000 | € 6.000 | -€ 24.000 | -80,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.006 | € 1.623 | -€ 383 | -19,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.006 | € 1.623 | -€ 383 | -19,1% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 8.290 | € 12.319 | +€ 4.029 | +48,6% |
| Belastingen | 450/3 | € 8.290 | € 12.319 | +€ 4.029 | +48,6% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 0 | - | = | |
| Overige schulden | 47/48 | € 0 | € 94.082 | +€ 94.082 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 0 | - | = | |
| Omzet | 70 | € 0 | - | = | |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen | 60/61 | € 0 | - | = | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 10.649 | € 14.545 | +€ 3.896 | +36,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.857 | € 2.285 | +€ 428 | +23,0% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 63 | € 141 | +€ 78 | +124% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 137.871 | € 153.417 | +€ 15.546 | +11,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 125.302 | € 136.445 | +€ 11.143 | +8,9% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 357 | € 738 | +€ 381 | +107% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 357 | € 738 | +€ 381 | +107% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 12.643 | € 11.069 | -€ 1.574 | -12,5% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 12.643 | € 11.069 | -€ 1.574 | -12,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 113.015 | € 126.114 | +€ 13.099 | +11,6% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 24.393 | € 27.951 | +€ 3.559 | +14,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 88.623 | € 98.163 | +€ 9.540 | +10,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 88.623 | € 98.163 | +€ 9.540 | +10,8% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.