SN Facilities: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
SN Facilities
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 21.752
stijging van € 21.752 (+429%), van € 5.075 naar € 26.827
waarvan Overige vorderingen: +€ 17.862
- Materiële vaste activa -€ 10.154
daling van € 10.154 (-24,3%), van € 41.863 naar € 31.709
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 5.976
- Liquide middelen -€ 2.232
daling van € 2.232 (-27,6%), van € 8.098 naar € 5.866
vooral door Overige schulden (-€ 22.597) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 21.752)
- Financiële vaste activa -€ 1.888
daling van € 1.888 (-100%), van € 1.888 naar € 0
- Overige schulden -€ 22.597
daling van € 22.597 (-100%), van € 22.597 naar € 0
- Overgedragen winst (verlies) +€ 20.759
stijging van € 20.759, van -€ 20.759 naar € 0
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 7.484
stijging van € 7.484 (+66,1%), van € 11.325 naar € 18.809
- Schulden op meer dan één jaar -€ 5.639
daling van € 5.639 (-34,3%), van € 16.463 naar € 10.824
- Reserves +€ 4.952
nieuw in 2024: € 4.952
- Bruto bedrijfsmarge -€ 10.570
daling van € 10.570 (-19,2%), van € 54.917 naar € 44.347
- Financiële kosten -€ 8.952
daling van € 8.952 (-83,9%), van € 10.669 naar € 1.717
- Belastingen +€ 3.483
stijging van € 3.483 (+3.971%), van € 88 naar € 3.571
- Afschrijvingen +€ 3.194
stijging van € 3.194 (+45,9%), van € 6.961 naar € 10.154
Van het resultaat van 2023 naar dat van 2024
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 57.013 | € 64.870 | +€ 7.857 | +13,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 43.751 | € 31.709 | -€ 12.042 | -27,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 41.863 | € 31.709 | -€ 10.154 | -24,3% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 14.655 | € 10.477 | -€ 4.178 | -28,5% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 27.208 | € 21.232 | -€ 5.976 | -22,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 1.888 | € 0 | -€ 1.888 | -100% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 13.261 | € 33.161 | +€ 19.900 | +150% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 5.075 | € 26.827 | +€ 21.752 | +429% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 4.512 | € 8.403 | +€ 3.890 | +86,2% |
| Overige vorderingen | 41 | € 563 | € 18.424 | +€ 17.862 | +3.175% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 8.098 | € 5.866 | -€ 2.232 | -27,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 88 | € 468 | +€ 380 | +432% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 57.013 | € 64.870 | +€ 7.857 | +13,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 759 | € 24.952 | +€ 25.711 | |
| Inbreng | 10/11 | € 20.000 | € 20.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | - | € 4.952 | +€ 4.952 | |
| Beschikbare reserves | 133 | - | € 4.952 | +€ 4.952 | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 20.759 | € 0 | +€ 20.759 | |
| Schulden | 17/49 | € 57.772 | € 39.918 | -€ 17.853 | -30,9% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 16.463 | € 10.824 | -€ 5.639 | -34,3% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 16.463 | € 10.824 | -€ 5.639 | -34,3% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 39.689 | € 25.184 | -€ 14.505 | -36,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 5.273 | € 5.639 | +€ 366 | +6,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 493 | € 736 | +€ 243 | +49,2% |
| Leveranciers | 440/4 | € 493 | € 736 | +€ 243 | +49,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 11.325 | € 18.809 | +€ 7.484 | +66,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 11.325 | € 18.809 | +€ 7.484 | +66,1% |
| Overige schulden | 47/48 | € 22.597 | € 0 | -€ 22.597 | -100% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 1.620 | € 3.910 | +€ 2.290 | +141% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 6.961 | € 10.154 | +€ 3.194 | +45,9% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.759 | € 3.194 | +€ 435 | +15,8% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 54.917 | € 44.347 | -€ 10.570 | -19,2% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 45.197 | € 30.999 | -€ 14.199 | -31,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 0 | +€ 0 | +150% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 0 | +€ 0 | +150% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 10.669 | € 1.717 | -€ 8.952 | -83,9% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 10.669 | € 1.717 | -€ 8.952 | -83,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 34.528 | € 29.282 | -€ 5.247 | -15,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 88 | € 3.571 | +€ 3.483 | +3.971% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 34.441 | € 25.711 | -€ 8.730 | -25,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 34.441 | € 25.711 | -€ 8.730 | -25,3% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2023 en 31 december 2024. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 13 oktober 2026 via checked.be.