Smash Records: wat veranderde er
Smash Records
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 8.840
daling van € 8.840 (-99,9%), van € 8.845 naar € 5
- Liquide middelen +€ 7.017
stijging van € 7.017 (+152%), van € 4.603 naar € 11.620
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 8.840)
- Overgedragen winst (verlies) -€ 1.507
daling van € 1.507 (-15,7%), van -€ 9.595 naar -€ 11.102
- Handelsschulden -€ 316
daling van € 316 (-30,3%), van € 1.043 naar € 727
- Bruto bedrijfsmarge +€ 944
stijging van € 944 (+91,0%), van -€ 1.037 naar -€ 93
- Andere bedrijfskosten +€ 817
stijging van € 817 (+171%), van € 477 naar € 1.294
- Financiële kosten +€ 51
stijging van € 51 (+73,5%), van € 69 naar € 120
- Financiële opbrengsten -€ 29
daling van € 29 (-100%), van € 29 naar € 0
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 13.448 | € 11.625 | -€ 1.823 | -13,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 0 | - | = | |
| Financiële vaste activa | 28 | € 0 | - | = | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 13.448 | € 11.625 | -€ 1.823 | -13,6% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 8.845 | € 5 | -€ 8.840 | -99,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 8.845 | € 5 | -€ 8.840 | -99,9% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 4.603 | € 11.620 | +€ 7.017 | +152% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 13.448 | € 11.625 | -€ 1.823 | -13,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 12.405 | € 10.898 | -€ 1.507 | -12,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 20.000 | € 20.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 2.000 | € 2.000 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 2.000 | € 2.000 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 2.000 | € 2.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 9.595 | -€ 11.102 | -€ 1.507 | -15,7% |
| Schulden | 17/49 | € 1.043 | € 727 | -€ 316 | -30,3% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 1.043 | € 727 | -€ 316 | -30,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.043 | € 727 | -€ 316 | -30,3% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.043 | € 727 | -€ 316 | -30,3% |
| Overige schulden | 47/48 | € 0 | - | = | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 477 | € 1.294 | +€ 817 | +171% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 0 | - | = | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 1.037 | -€ 93 | +€ 944 | +91,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 1.514 | -€ 1.387 | +€ 126 | +8,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 29 | € 0 | -€ 29 | -100% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 29 | € 0 | -€ 29 | -100% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 69 | € 120 | +€ 51 | +73,5% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 69 | € 120 | +€ 51 | +73,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 1.554 | -€ 1.507 | +€ 47 | +3,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 0 | - | = | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 1.554 | -€ 1.507 | +€ 47 | +3,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 1.554 | -€ 1.507 | +€ 47 | +3,0% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.