SiRen: wat veranderde er
SiRen
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 112.460
stijging van € 112.460 (+50,0%), van € 224.962 naar € 337.422
waarvan Overige vorderingen: +€ 94.655
- Materiële vaste activa -€ 57.310
daling van € 57.310 (-9,1%), van € 629.177 naar € 571.867
waarvan Terreinen en gebouwen: -€ 55.653
- Liquide middelen -€ 39.127
daling van € 39.127 (-59,1%), van € 66.197 naar € 27.071
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 296.369) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 112.460)
- Reserves -€ 251.030
daling van € 251.030 (-53,5%), van € 469.037 naar € 218.007
waarvan Beschikbare reserves: -€ 251.030
- Overige schulden +€ 225.598
stijging van € 225.598 (+262%), van € 86.113 naar € 311.710
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 51.150
stijging van € 51.150 (+293%), van € 17.483 naar € 68.633
waarvan Belastingen: +€ 52.998
- Schulden op meer dan één jaar -€ 48.024
daling van € 48.024 (-8,8%), van € 542.810 naar € 494.787
- Handelsschulden +€ 38.306
stijging van € 38.306 (+216%), van € 17.703 naar € 56.010
- Bruto bedrijfsmarge -€ 10.140
daling van € 10.140 (-6,9%), van € 147.010 naar € 136.871
- Belastingen -€ 8.970
daling van € 8.970 (-41,7%), van € 21.506 naar € 12.536
- Andere bedrijfskosten +€ 2.109
stijging van € 2.109 (+84,3%), van € 2.501 naar € 4.610
- Financiële opbrengsten +€ 1.880
stijging van € 1.880 (+44,1%), van € 4.265 naar € 6.145
waarvan Financiële opbrengsten: +€ 2.413
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.195.844 | € 1.211.867 | +€ 16.024 | +1,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 874.177 | € 816.867 | -€ 57.310 | -6,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 629.177 | € 571.867 | -€ 57.310 | -9,1% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 617.007 | € 561.354 | -€ 55.653 | -9,0% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 6.960 | € 5.205 | -€ 1.755 | -25,2% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 5.210 | € 5.308 | +€ 99 | +1,9% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 245.000 | € 245.000 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 321.667 | € 395.000 | +€ 73.333 | +22,8% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 30.507 | € 30.507 | = | 0,0% |
| Voorraden | 30/36 | € 30.507 | € 30.507 | = | 0,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 224.962 | € 337.422 | +€ 112.460 | +50,0% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 49.175 | € 66.980 | +€ 17.805 | +36,2% |
| Overige vorderingen | 41 | € 175.788 | € 270.442 | +€ 94.655 | +53,8% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 66.197 | € 27.071 | -€ 39.127 | -59,1% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.195.844 | € 1.211.867 | +€ 16.024 | +1,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 473.037 | € 222.007 | -€ 251.030 | -53,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 4.000 | € 4.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 469.037 | € 218.007 | -€ 251.030 | -53,5% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 63.150 | € 63.150 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 405.887 | € 154.857 | -€ 251.030 | -61,8% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | € 0 | = | |
| Schulden | 17/49 | € 722.807 | € 989.861 | +€ 267.054 | +36,9% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 542.810 | € 494.787 | -€ 48.024 | -8,8% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 542.810 | € 494.787 | -€ 48.024 | -8,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 179.996 | € 495.074 | +€ 315.078 | +175% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 58.697 | € 50.787 | -€ 7.910 | -13,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 17.703 | € 56.010 | +€ 38.306 | +216% |
| Leveranciers | 440/4 | € 17.703 | € 56.010 | +€ 38.306 | +216% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | - | € 7.934 | +€ 7.934 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 17.483 | € 68.633 | +€ 51.150 | +293% |
| Belastingen | 450/3 | € 15.185 | € 68.183 | +€ 52.998 | +349% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 2.298 | € 450 | -€ 1.848 | -80,4% |
| Overige schulden | 47/48 | € 86.113 | € 311.710 | +€ 225.598 | +262% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 60.569 | € 60.891 | +€ 322 | +0,5% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.501 | € 4.610 | +€ 2.109 | +84,3% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 5.322 | € 0 | -€ 5.322 | -100% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 147.010 | € 136.871 | -€ 10.140 | -6,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 78.618 | € 71.369 | -€ 7.249 | -9,2% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 4.265 | € 6.145 | +€ 1.880 | +44,1% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 3.506 | € 5.919 | +€ 2.413 | +68,8% |
| Niet-recurrente financiële opbrengsten | 76B | € 759 | € 226 | -€ 533 | -70,2% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 20.186 | € 19.639 | -€ 546 | -2,7% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 19.970 | € 17.100 | -€ 2.870 | -14,4% |
| Niet-recurrente financiële kosten | 66B | € 216 | € 2.540 | +€ 2.323 | +1.075% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 62.696 | € 57.874 | -€ 4.822 | -7,7% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 21.506 | € 12.536 | -€ 8.970 | -41,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 41.190 | € 45.339 | +€ 4.149 | +10,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 41.190 | € 45.339 | +€ 4.149 | +10,1% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.