SI IMMO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
SI IMMO
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 6.981
daling van € 6.981 (-58,0%), van € 12.035 naar € 5.054
vooral door Resultaat van het boekjaar (-€ 5.670) en Handelsschulden (-€ 1.310)
- Overgedragen winst (verlies) -€ 5.670
daling van € 5.670 (-13,2%), van -€ 43.050 naar -€ 48.720
- Handelsschulden -€ 1.310
daling van € 1.310 (-25,0%), van € 5.232 naar € 3.922
- Bruto bedrijfsmarge -€ 68.734
niet meer vermeld in 2025 (was € 68.734)
- Belastingen +€ 5.179
nieuw in 2025: € 5.179
- Afschrijvingen -€ 688
niet meer vermeld in 2025 (was € 688)
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 12.182 | € 5.201 | -€ 6.981 | -57,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 12.182 | € 5.201 | -€ 6.981 | -57,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 148 | € 148 | = | 0,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 148 | € 148 | = | 0,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 12.035 | € 5.054 | -€ 6.981 | -58,0% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 12.182 | € 5.201 | -€ 6.981 | -57,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 6.950 | € 1.280 | -€ 5.670 | -81,6% |
| Inbreng | 10/11 | € 50.000 | € 50.000 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 50.000 | € 50.000 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 50.000 | € 50.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 43.050 | -€ 48.720 | -€ 5.670 | -13,2% |
| Schulden | 17/49 | € 5.232 | € 3.922 | -€ 1.310 | -25,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 5.232 | € 3.922 | -€ 1.310 | -25,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 5.232 | € 3.922 | -€ 1.310 | -25,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 5.232 | € 3.922 | -€ 1.310 | -25,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 688 | - | -€ 688 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 384 | € 387 | +€ 3 | +0,8% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 68.734 | - | -€ 68.734 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 67.661 | -€ 387 | -€ 68.049 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 104 | € 104 | = | 0,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 104 | € 104 | = | 0,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 67.557 | -€ 492 | -€ 68.049 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | - | € 5.179 | +€ 5.179 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 67.557 | -€ 5.670 | -€ 73.227 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 67.557 | -€ 5.670 | -€ 73.227 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 17 oktober 2026 via checked.be.