SEPCCO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
SEPCCO
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 458.840
stijging van € 458.840 (+50,2%), van € 913.560 naar € 1,4 mln
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 476.152
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 434.060
daling van € 434.060 (-21,4%), van € 2,0 mln naar € 1,6 mln
waarvan Overige vorderingen: -€ 650.423
- Voorraden en bestellingen +€ 65.064
stijging van € 65.064 (+22,1%), van € 294.877 naar € 359.941
- Overige schulden -€ 700.000
daling van € 700.000 (-100%), van € 700.000 naar € 0
- Herwaarderingsmeerwaarden +€ 524.178
nieuw in 2025: € 524.178
- Handelsschulden +€ 275.618
stijging van € 275.618 (+44,6%), van € 618.028 naar € 893.646
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar +€ 99.921
stijging van € 99.921 (+17,4%), van € 575.362 naar € 675.283
- Schulden op meer dan één jaar -€ 87.453
daling van € 87.453 (-10,0%), van € 875.763 naar € 788.309
- Bruto bedrijfsmarge +€ 101.118
stijging van € 101.118 (+14,5%), van € 699.051 naar € 800.169
- Personeelskosten -€ 61.544
daling van € 61.544 (-8,1%), van € 758.070 naar € 696.526
- Afschrijvingen +€ 13.422
stijging van € 13.422 (+23,9%), van € 56.089 naar € 69.511
- Financiële kosten +€ 11.756
stijging van € 11.756 (+14,8%), van € 79.339 naar € 91.094
- Financiële opbrengsten +€ 10.457
stijging van € 10.457 (+479%), van € 2.184 naar € 12.641
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 3.413.811 | € 3.491.193 | +€ 77.382 | +2,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.012.770 | € 1.449.248 | +€ 436.478 | +43,1% |
| Immateriële vaste activa | 21 | - | € 1.343 | +€ 1.343 | |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 913.560 | € 1.372.400 | +€ 458.840 | +50,2% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 854.785 | € 1.330.937 | +€ 476.152 | +55,7% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 3.975 | € 2.473 | -€ 1.502 | -37,8% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 7.842 | € 7.417 | -€ 425 | -5,4% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 46.959 | € 31.574 | -€ 15.385 | -32,8% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 99.210 | € 75.505 | -€ 23.705 | -23,9% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 2.401.040 | € 2.041.944 | -€ 359.096 | -15,0% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 294.877 | € 359.941 | +€ 65.064 | +22,1% |
| Voorraden | 30/36 | € 294.877 | € 359.941 | +€ 65.064 | +22,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 2.026.114 | € 1.592.054 | -€ 434.060 | -21,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 1.150.250 | € 1.366.612 | +€ 216.362 | +18,8% |
| Overige vorderingen | 41 | € 875.865 | € 225.442 | -€ 650.423 | -74,3% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 66.273 | € 73.572 | +€ 7.299 | +11,0% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 13.776 | € 16.376 | +€ 2.600 | +18,9% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 3.413.811 | € 3.491.193 | +€ 77.382 | +2,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 394.727 | € 864.439 | +€ 469.712 | +119% |
| Inbreng | 10/11 | € 62.000 | € 62.000 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 62.000 | € 62.000 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 62.000 | € 62.000 | = | 0,0% |
| Herwaarderingsmeerwaarden | 12 | - | € 524.178 | +€ 524.178 | |
| Reserves | 13 | € 15.278 | € 15.278 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 9.078 | € 9.078 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 317.449 | € 262.983 | -€ 54.466 | -17,2% |
| Schulden | 17/49 | € 3.019.084 | € 2.626.754 | -€ 392.330 | -13,0% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 875.763 | € 788.309 | -€ 87.453 | -10,0% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 875.763 | € 788.309 | -€ 87.453 | -10,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 2.110.166 | € 1.754.967 | -€ 355.200 | -16,8% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 97.144 | € 91.311 | -€ 5.833 | -6,0% |
| Financiële schulden | 43 | € 575.362 | € 675.283 | +€ 99.921 | +17,4% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 575.362 | € 675.283 | +€ 99.921 | +17,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 618.028 | € 893.646 | +€ 275.618 | +44,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 618.028 | € 893.646 | +€ 275.618 | +44,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 119.633 | € 94.727 | -€ 24.905 | -20,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 21.738 | € 381 | -€ 21.357 | -98,2% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 97.895 | € 94.346 | -€ 3.548 | -3,6% |
| Overige schulden | 47/48 | € 700.000 | € 0 | -€ 700.000 | -100% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 33.155 | € 83.478 | +€ 50.323 | +152% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 3.932 | € 0 | -€ 3.932 | -100% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 758.070 | € 696.526 | -€ 61.544 | -8,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 56.089 | € 69.511 | +€ 13.422 | +23,9% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 7.382 | € 6.161 | -€ 1.220 | -16,5% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 2.157 | +€ 2.157 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 699.051 | € 800.169 | +€ 101.118 | +14,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 122.491 | € 25.813 | +€ 148.304 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 2.184 | € 12.641 | +€ 10.457 | +479% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 2.184 | € 12.641 | +€ 10.457 | +479% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 79.339 | € 91.094 | +€ 11.756 | +14,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 79.339 | € 91.094 | +€ 11.756 | +14,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 199.645 | -€ 52.640 | +€ 147.005 | +73,6% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 5.868 | € 1.826 | -€ 4.042 | -68,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 205.513 | -€ 54.466 | +€ 151.047 | +73,5% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 205.513 | -€ 54.466 | +€ 151.047 | +73,5% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.