SEKWENS: wat veranderde er
SEKWENS
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 63.527
daling van € 63.527 (-8,1%), van € 788.254 naar € 724.727
- Liquide middelen +€ 23.081
stijging van € 23.081 (+22,6%), van € 102.314 naar € 125.395
vooral door Afschrijvingen (+€ 63.527) en Resultaat van het boekjaar (+€ 21.835)
- Voorzieningen -€ 17.538
daling van € 17.538 (-8,1%), van € 216.962 naar € 199.424
- Reserves -€ 14.622
daling van € 14.622 (-2,3%), van € 645.677 naar € 631.055
waarvan Belastingvrije reserves: -€ 36.883
- Bruto bedrijfsmarge +€ 5.587
stijging van € 5.587 (+5,8%), van € 97.099 naar € 102.687
- Belastingen +€ 1.596
stijging van € 1.596 (+6,1%), van € 26.167 naar € 27.763
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 905.326 | € 866.469 | -€ 38.857 | -4,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 796.137 | € 732.951 | -€ 63.187 | -7,9% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 788.254 | € 724.727 | -€ 63.527 | -8,1% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 788.254 | € 724.727 | -€ 63.527 | -8,1% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 7.884 | € 8.224 | +€ 340 | +4,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 109.189 | € 133.518 | +€ 24.329 | +22,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 922 | € 2.934 | +€ 2.012 | +218% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 922 | € 278 | -€ 644 | -69,9% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 2.656 | +€ 2.656 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 102.314 | € 125.395 | +€ 23.081 | +22,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 5.953 | € 5.189 | -€ 764 | -12,8% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 905.326 | € 866.469 | -€ 38.857 | -4,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 664.802 | € 650.180 | -€ 14.622 | -2,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 19.125 | € 19.125 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 645.677 | € 631.055 | -€ 14.622 | -2,3% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.913 | € 1.913 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.913 | € 1.913 | = | 0,0% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 456.285 | € 419.402 | -€ 36.883 | -8,1% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 187.480 | € 209.740 | +€ 22.260 | +11,9% |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | € 216.962 | € 199.424 | -€ 17.538 | -8,1% |
| Uitgestelde belastingen | 168 | € 216.962 | € 199.424 | -€ 17.538 | -8,1% |
| Schulden | 17/49 | € 23.562 | € 16.864 | -€ 6.697 | -28,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 21.418 | € 15.464 | -€ 5.954 | -27,8% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.855 | € 4.959 | +€ 2.104 | +73,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.855 | € 4.959 | +€ 2.104 | +73,7% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 10.455 | € 10.455 | = | 0,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 3.927 | - | -€ 3.927 | |
| Belastingen | 450/3 | € 3.927 | - | -€ 3.927 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 4.181 | € 50 | -€ 4.131 | -98,8% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 2.144 | € 1.401 | -€ 743 | -34,7% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 63.527 | € 63.527 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 7.359 | € 7.654 | +€ 295 | +4,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 97.099 | € 102.687 | +€ 5.587 | +5,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 26.213 | € 31.506 | +€ 5.292 | +20,2% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 426 | € 633 | +€ 208 | +48,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 226 | € 633 | +€ 408 | +181% |
| Niet-recurrente financiële opbrengsten | 76B | € 200 | - | -€ 200 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 61 | € 78 | +€ 17 | +28,5% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 61 | € 78 | +€ 17 | +28,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 26.578 | € 32.061 | +€ 5.483 | +20,6% |
| Onttrekking aan de uitgestelde belastingen | 780 | € 17.538 | € 17.538 | = | 0,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 26.167 | € 27.763 | +€ 1.596 | +6,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 17.948 | € 21.835 | +€ 3.888 | +21,7% |
| Onttrekking aan de belastingvrije reserves | 789 | € 36.883 | € 36.883 | = | 0,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 54.831 | € 58.718 | +€ 3.888 | +7,1% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.